2
fetullah gülen : hakkımdaki suçlamaları kanıtlayın
fetullahçı terör örgütü lideri fetullah gülen, "hakkımdaki suçlamaların 10'da 1'i kanıtlansın, türkiye'ye gideceğime yemin ederim" dedi.
fetullahçı terör örgütü lideri fetullah gülen, fransız gazetesi le monde için bir yazı kaleme aldı. darbe girişiminin uluslararası bir komite tarafından incelenmesini istediğini belirten
gülen , "hakkımdaki suçlamaların 10'da 1'i kanıtlansın, türkiye'ye gideceğime yemin ederim " ifadelerini kullandı.
türkiye'de 15 temmuz sonrasında başlatılan görevden almalar için 'cadı avı' benzetmesini kullanan gülen, darbe girişimine katılanların arasında 'hizmet' destekçisi olduğunu söyleyen kişilerin olmasının hareketteki herkesin suçlamasına neden olamayacağını savundu.

alıntıdır


bu arada konuyla baya alakasız ama oy vermeyi deniyorum ama hata veriyor sadece bende mi bu sorun


kaynak : bursatv.com.tr/...gidecegime-yemin-ederi
 • 1
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  sanki imzalı damgalı evet biz suçluyuz diyecekleri bir belge var da ortada
 • 2
  nikotesla 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  ilköğretim-ortaöğretim-üniversiteyi cemaat okullarında okumuş, yıllar boyu cemaatin içinde büyümüş ve bu yapının amacının farklı olduğunu, yıllar yıllar önce farkeden biri olarak yazıyorum: türkiye'de hizmet adı altında yapılan her eylemde senin onayın olmadan adım bile atılamaz. hadi diyelim (imkansız olan çok çok iyi bir ihtimalle) senin onayın yoktu. o halde, sen bunları uyaramadın mı ? bunu yapmayacaksınız diyemedin mi ? bunu tek bir sözünle engelleyeceğini bilmiyor muydun ?

  kanıt konusuna gelince, sen yıllardır milleti sömürürken, himmet adı altında para alırken, millete fatura mı kestin de burada kanıt sunun diyorsun ? bunu neden dediğini de gayet iyi biliyoruz. yapı öyle bir halde ki himmetler tamamen gayri resmi bağış halinde ve yapılan her türlü şey gayri resmi şekilde yapıldığı için resmi bir kayıt olmadığını da biliyor. adam bunların önlemini yıllardır aldı zaten fakat bu sefer kayaya değil, paslanmaz çeliğe tosladı.


 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  87 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir. 
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...