elma sirkesi

  2
  cagrialaf 24.1.2021 12:15
  kilo vermek ve ödem atmak için bildiğiniz tüm ilaçlardan ve diğer besinlerden daha etkili şifalı sıvıdır. sabahları 3 yemek kaşığı sirkeyi ve yarım limon suyunu bir bardak suya karıştırıp kahvaltılardan önce tüketildiğinde büyük oranda tokluk ve rahatlık sağlar. mideyi delmez özellikle mide ekşimesine iyi gelir
 • 0
  lock 24.1.2021 12:41
  doğal olmadığını düşünüyorum böyle uygulamaları. her zaman olaya ilkel insan gözüyle bakmak lazım, dünya ne kadar modern olsa da insan bedeni ilkeldir. hangi mantıklı insan sabah kalkıp 3 yemek kaşığı sirke ve limon içer? bundan 2-3 asır önce güne böyle başlayan 1 tane bile insan bulamayız bence.

  bir tarafı onarırken, başka tarafı göçertmemek lazım. sirke de limon da asitli şeyler, 10 saat boş kalmış mideye bu asitleri direkt dökmek bence çok mantıklı değil. en güzeli salata ile beraber yemek.

  hele hele kilo vermek için yapmayın böyle şeyler arkadaşlar. tek yapmanız gereken spor ve kalori açığı oluşturmak.
  0
  cagrialaf 24.1.2021 12:48
  değerli görüşün için teşekkürler; 2-3 asır önce savaşlar nedeniyle belki bulamayız ama görünüşe göre 24 asır öncelerine kadar biliniyor elma sirkesi. normal ve düzenli kullanımda hiç bir şekilde bir yeri bozmaz bu arada sirkeyi kimyasal mı zannediyordun puvo nasıl doğal olmaz elma sirkesi? ^-^ kilo konusunda hak veriyorum oturduğun yerden kilo verilmez bunu her gün spor amaçlı dağlara tırmanan birisi olarak söylüyorum ama yardımcı bir besin olduğunu kabul etmek lazım. şöyle buyruooon sıcak sıcak alıntı

  ntv


  mö 400 yılından beridir insanın tükettiği elma sirkesi, hastalık önleyici, bağışıklık sistemi güçlendirici etkileriyle bilinir. içinde forfor, magnesyum, kalsiyum, demir, c vitamini, e vitamini, a vitamini ve b6 vitamini vardır. ayrıca pektin ve beta karoten de içerir.
  elmaların şekeriyle beslenen maya, şekeri önce alkole sonra da asetik asite çevirir. bu sıvının pastorize edilmesine gerek yoktur çünkü içinde bakteri üreyemeyecek kadar düşük ph'ı vardır (ph 4 civarı).
  iç organların kendini temizlemesine yardımcı olur, özellikle böbrekler, karaciğer ve idrar kesesi etkilenir. bedendeki mukusu azaltır, bakteri çoğalımını engeller dolayısıyla kışın hastalıkların engellemesine veya hafif atlatılmasında büyük katkı sağlar.

  inanılması güç ama limon gibi organik elma sirkesi de, kan ph'ını alkali yapar. yani asit olmalarına rağmen hazım sırasında kanın ph'ını arttırırlar. böylece asidik ortamdan beslenen kanser, beslenemez! (sanırım buradan yola çıkarak mideyi bozar sorunsalını kafamızdan atabiliriz.)