7
bu sözlük
Artık katlanılmayacak bir hal almıştır değerli purolar.yazar üye ayrımı getirilecekmişmiş yahu biz burasi özgür bir platform diye geliyoruz adam rütbe ekliyor.bakınız bu durum bi üst kademeye çıkacak moderatör-yazar-üye sınıflandırması gelecektir bu yakındır.Puiv bir reklamdır inci,ekşi özentiliğinden ortaya çıkmış,üyelerin rahat bir ortamda olacaklarına dair reklam yapilmis,istenilen uye sayisina ulasildiginda yöneticiler asıl yüzünü göstermiş ve klasik bir sözlük ortamına geçiş yapılmıştır ve bu geciş kademe kademe olacaktır.Bu aşamaların ilkini 7 saat önce mortal duyurmuştur.Üyeliğimi nasıl sileceğimin mesaj atılmasını rica ediyorum.
 • -1
  mondragon 1 yıl önce
  bir daha buraya girme olsun bitsin,
  burayı kirletenler kirletmesin diye bu ayrım geliyor.
 • -2
  barzo22 1 yıl önce
  yolun açık olsun
 • -1
  lazcoder 1 yıl önce
  eey mortal duy bunları, bak gör hırsın nelere mal oluyor...
 • -1
  siyahbeyazyazar 1 yıl önce
  İnciyede aynısı oldu ve son hali vahim. İnciden farklı olucaz diyip Serkanın izinden gidiyorlar. Ne ayak?
 • -1
  cocuk_kaciran 1 yıl önce
  Ben hala burdaysam,demek ki özgür bir yerdir.Yoksa bu yamyamlar beni çoktan banlatmıştı :)
 • 1
  oxygen 1 yıl önce
  Özgürlük dediğiniz kavram bir başkasının özgürlüğünün başladığı yerde biter. Ama malesef görünen o ki insanlar burda birbirinin hakkını gasp ediyor. Siz de onlardan biriyseniz bir daha girmezsiniz. Biz yazarların çoğu bunu destekliyoruz.
 • 0
  lehsuvarisi 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Bence sitede ki bu ayrım iyi olmuş çünkü üye-yazar ayrımı olmazsa ne yönetim ne de kullanıcılar bu işin içerisinden çıkmazlar düşünsenize her üye aynı Zaman'da yazar ve sözlük nüfusu 500.000. Bu sürecin olacağı çok önceden belliydi ki biz 1 ay kadar önce bu taleplerimizi mortala söylemiştik şu an 10.000 yazar kadarız ve bu 10.000 yazarın yaklaşık 8000 kadar yazarlık alır diye düşünüyorum. Yani endişelenecek bir durum yok ayrıca bu sitede ki herkesin mod olma şansı var mesela ben siyaset meydanı bölümünün modluğunu yapıyorum.
  1
  thelivingdead 1 yıl önce
  - vermişler benim kardeşime ben o - yı notr yaparım
  2
  jaguar406 1 yıl önce
  Sağol puro cansın
  1
  thelivingdead 1 yıl önce
  Nedemek kardeşim
 • 0
  iloveimagine 1 yıl önce
  Sözlüğü anasayfasindaki kurallar degistirilmeli.Adam özgürlük vaad ediyor ayrim yapiyor demesinler diye.Herkes serbest olunca da burasi dingonun ahırı gibi oldu.Böyle bi ayrım yapılmak zorundaydı


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...