sevmek nedir

  2
  incisikeratar 13.2.2017 20:21
  sevmek neden gariptir bilirmisiniz beyler sevmek oyle biseydir sizi aciz duruma getirir sevdiginiz insana her seyi yapar hale getirir sevmek kardeşim karşılıksız olunca daha gariptir sen onun gülüşüne aşıksındır onu güldürmek icin herşeyi yaparsın ama o gider başkasını sever kardeşim onunkide sevmek ama bu nasıl sevmek be kardeşim neden cok seven sevilmez yada az sevilir neden biz kalbimizlr sevdik diye bu aşk denen oyunun dışında kaldık biz sevmeyi annemizden öğrendik be kardeşim annemiz bizi dovsede severdik bagırsada severdik biz sevmeyi boyle ogrenirken kardesim baskaları nasıl seviyorda her sevgi bi cıkar bekliyor biz ne yaptık bu hallere düştük , el olduk velhasıl ziyan olduk fedakarlıdı sevgi sen ugruna şehirleri yakarken kardeşim o senin icin kıvılcım cikarmazdı ama sen severdin be acizdin bilmiyordun aşıktın belki gülüşü belki sesi saçı gözleri etkilemisti biseyleri seni zavallı aciz biriydin sen kardesim sende biliyordun o aşkın katiliydi sende vurulmuştun ona ama hic polis yoktu etrafta yargılıycak kimse yoktu bu katili bu nasıl suclu bulunurdu insanların duygularını yok etmek en ağır davalarda degerlendirilmeliydi neden biz cok sevenler kardesim hic sevilmedi hep yarı yolda bırakıldı be kardesim neden biz hep aciz olan taraf olduk
 • 0
  sewo 13.2.2017 20:29
  sevmek ve aciz kelimeleri aynı yerde olamaz. seven insan her zaman kazanır. seni sevmeyeni veya sevmeyi bilmeyen sadece kandıran taraftır. sen ise sevmek gibi çok özel bir duyguyu yaşamış bu duyguyla mutlu olmuş, üzülmüş, kederlenmiş isen sevinmelisin. insansın ve insanın tek gayesi mutlu olmak değil.

  tek gayemiz yaşamak, yaşamın içinde bunlarda var sevinmelisin ki bu duyguları yaşadığın için birde bunları yaşamayan insanın ne halde olduğunu düşün. zavallı yaşamayı bile bilmiyor. sadece kendisini ve başkalarını kandırıyor.

  sevmek güzeldir. sevelim....
 • 1
  aguero16 10.8.2017 20:53
  yanacağını bile bile ateşe yürümektir
 • 0
  zamanicindezaman 1.1.2018 19:39
  sevmek fedakarlıktır, ne demiş leman sam senin için senden geçerim