-7
inci sozluk ustunden prim yapan puiv e
sosyal medyanın yalama sözlüğü olarak inci üstünden prim yapmak sizin ne haddinize? 3-5 kuruşa facebook'tan aldığınız sikimsonik sponsor reklamlarıyla inci adını kirletmeye çalışmalar ne haddinize? incide eski nesli bir çoğu göremese de biz hala ölmedik. yeri geldiğinde siker yeri geldiğinde sikerek öldürürüz.

inci ruhu bitmez!
god bless me

şimdi sözlüğünüzü götünüze sokun amk şoparları sizi jet hızıyla puiv puiiv sikerim
 • 0
  nanichirgelair 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  'reklamlarıyla inci adını kirletmeye çalışmalar ne ' incinin kirletilecek bir adımı kaldı artık, biliyorumki sizde farkindasınız türüyen yeni besil incici ergenlerin zaten kalitesiz olan sözlüğünüzü kirlettiğine. ben yerinde olsam burada üyelik açıp laf atacağıma inci sözlüğün içindeki ergenlere bakardım, olmadı puivin facebook sayfasında küfür eden kisilerin profillerine bak ve kararı sen ver. eskiden güzel anıların olmuş olabilir incide fakat bu yeni bir sözlüğe önyargın yüzünden fırsat vermeni engelleyecek bir sey değil. bir bakmışsın puivi inciden daha çok sever olmuşsun.
  0
  miletlithales 1 yıl önce
  -farkındayım, yaş aralığının. bunun en büyük etkeni alımların sürekli açık olmasıdır zaten. sözlükte eskisi kadar takılan 1. nesil göremezsin incide fakat bu gibi durumlarda bizim gibi eski neslin kanı tutuluyor kanı çekiliyor böyle şeyleri görünce. şu sözlüğe şöyle bir baktığında 2009-2010-2011 yıllarındaki inci sözlükten feyz alınarak bir klon oluşturulmaya çalışılmış. özenti de diyebiliriz. peki sen yaşatmak istediğin eski bir sözlüğü neden karalamaya çalışırsın? kusura bakma kardeşim bu orospu çocukluğudur.
  0
  nanichirgelair 1 yıl önce
  şahsen kendimi bildim bileli inci sözlukten nefret ederim. neden bu kadar sevdiğiniz hakkında sizinle bu konuda eşit bir deneyimim olmadığı için objektif bir yaklaşımda bulunamayacağım. tek diyebileceğim puive bir şans vermeniz, beğenmezseniz bir daha gimessiniz. uygun mudur?
 • -1
  lazcoder 1 yıl önce
  siz busunuz, kafalarınız küfüre ve cinsellikten başka bir şeye çalışmayan kültür yoksunu yaratıklarsınız.
  0
  miletlithales 1 yıl önce
  eleştiriye açığım. lakin kültür yoksunu tabiriyle bir kültür yoksunu olduğunu belirtmiş oldun. kültür, küfretmeyle ölçülmez. az çalışan beyinlerinizle çok biliyormuş gibi davranıp kendinizi kasım kasım kasmanız yok mu, işte bu yüzden sizin gibi aptalları izlemek için aptal taklidi yaptığım bile oluyor bazen.
  0
  lazcoder 1 yıl önce
  sen git otuzbirini cek hadi evladım hadi, flood yapma
  -1
  inciwashere 1 yıl önce
  ulan lazcoder kafa durdu demi o cevaptan sonra :d
  0
  lazcoder 1 yıl önce
  hayır, beyni cinselliğe ve küfürden başka bir şeye çalışmayan insan dışı varlık ile polemiğe girmek istemediğimden dolayı cevap yazma gereksinimi duymadım
  -1
  inciwashere 1 yıl önce
  niye sen polenmisin ? cinselliğe kafan çalışmıyormu senin ?
  seninde gayet o süper zekan böyle şeylere çalışıyor.
  gün içerisinde onlarca kez küfür eden bir insan değilmisin ? toplum içerisine girince medeni bir insan rolleri neden ? yapmacık hayatlarınızda yapmacık kişilikler oluşturmayın kendinize. biraz kendi istediğiniz gibi olun. kalkıpda incisözlük'e laf atacak ne zeka kırpıntınız var nede potansiyeliniz. şimdi siktir git bilinç altında yatan şeyleri yapmamak için kas kendini. mesela otuzbir.

  edit : otuzbir böyle çirkin amk 31 !
  0
  lazcoder 1 yıl önce
  hala neden bu sitedesin, madem beğenmiyorsun git ergen yuvana. hadi evladım hadi flood yapma.
  -1
  inciwashere 1 yıl önce
  zekan cevap vermeye yeterli olmadı mı ? arılar boka konmaz ondan mı ?
 • 0
  hukuk582 1 yıl önce
  puiv sozluk ustunden prim yapan inci e olarak değişmeli içerik
 • 0
  sadurra 1 yıl önce
  ulan açıklama yapmaktan ciğerim soldu. puiv'in hiç bir yazarının doğrudan ''inci sözlüğe'' laf attığı görülmez. bir yanlışın var. burası tam anlamıyla bir sözlük formatında değil. inci çakması hiç değil. ille çakma diyeceksen ''reddit çakması'' dersin. formatı ''sözlük'' değil ''sosyal imleme.'' buraya sözlük deniyor olması sitenin reklam politikasından kaynaklanan bir olay. ki sözlük diyelim hadi çok da önemli değil ben de diyorum arada ağız alışkanlığı nedeniyle.

  buraya inci sözlükten gelip burayı benimseyen bir alay yazar var.

  gelelim şu facebook adminine. kim bilmiyoruz. capsler inci-puiv karşılaştırması şeklinde yapılıyor. bu capslerde inci'nin anasına avradına saydıran bir üslup var mı? yok. ha o kırmızı şeritle inci'ye caps yapılıyor olması abes bir durum katılıyorum. fakat sizin bu capslere verdiğiniz tepki ne kadar doğal? ulan hani siz mizahşördünüz? madem caps sizin silahınız capsle cevap versenize. niye ufak bir capse analı avratlı küfürle cevap veriyorsunuz? çünkü siz busunuz amına koyayım. sizin olayınız ota boka ''biz inciciyiz harikayız ananızı sikeriz'' demek.

  dediğim gibi puiv'in çoğu yazarı o facebook admininden şikayetçi daha önce de başlıkları açıldı. ama her seferinde gelip de ''sikeriz oo yeah motherfucker fuck the puiv'' havasına giriyorsunuz ya. o facebook capslerine gülüyoruz işte. lan hadi hepsini geçtim. amına koyayım madem mükemmel efsane bir sözlüksünüz niye 14k yazarı olan bir yeri sikliyorsunuz lan?

  caps kültürünü ortaya çıkaran adamlarsınız. o kadar dalga geçen capsler yaptınız. size ''bizi kirletiyorlar'' dediğinde ''yaa he amk'' tepkisi verdiniz. şimdi bir capse ''incinin adı kirleniyor'' diyorsunuz. inci'nin adı kirlendiyse inci sayesinde kirlendi. bahane bulmayın. ve gelip gelip buraya başlık açıp durmayın.
  -1
  inciwashere 1 yıl önce
  insan okuyacak amk özet geç
 • 0
  kullanici 1 yıl önce
  ilk küfürlü mesajım: -spoiler-

  çoluk çocuk giriyor laf atıyor babaları yaşındaki adamlara.
 • 0
  tswayne 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  tam velet açıklaması.
  görende sanır inci doğurdu bunları. eminim sahibinin -spoiler- kelimesini ilk defa kullandım
 • 0
  reposeenpaix 1 yıl önce
  siz ilkokul bebeleri aklınız yetmez böyle işlere siz sütünüzü içerken çizgi film izlemeye devam edin
 • 0
  oschemat 1 yıl önce
  son cümleyi yazmasan haklı olduğunu söyleyebilirdim . face sayfası ile yazarların bir ilgisi yok bu arada bunu da belirtmek gerek.inci ruhu bitmez demişsin ama gerek incinin şu an geldiği hale gerek arada sırada buraya gelip sikertme yaptığını zanneden 3-5 (çakma) incici velede bakarsak inci ruhu bir kaç yıl içinde bitmiş olacak.tamam inci sözlükte senin kadar eski olmayabilirim ama orasının nasıl bozulduğuna şahit olacak kadar eskiyim.arada sırada hala bakarım ama trend ve puan olayı , yeni tasarım(tasarım yüzünden bırakanlar oldu baya bi) ve önüncüler sözlüğü kötü bir hale soktu sende kabul et bunu.
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  inci ruhuymuş inci sözlük adıymış küfür kıyamet ergen yuvası millete ahlaksızlık aşılayan saçma bir oluşum ne adı ne ruhu gidin kitap okuyun gazete okuyun ders çalışın spor yapın bilgisayar oynayın yani şu "sözlük" dediğiniz yere girene kadar topluma millete bi faydanız olsun ailenize faydanız olsun hiçbişey yapmıyosanız en azından kendinizi geliştirin öbür tarafta sana soracaklar ne hesap verceksin şahsen ben çok endişeliyim siz bu rahatlığı nerden buluyosunuz öbür tarafta arsanız var heralde ?
 • 0
  epsilon 1 yıl önce
  ironiye bakın ki burayı eksileyen herif burda entry yazarak eksiliyor inci ruhu diyen ilkokullu arkadaşım ilkokullu arkadaşlarınla takılmaya git sen ben 2. nesil inci yazarıydım inci ruhu biteli yıllar oldu serkan inci alayınızı salak salak espriler için kullanır hale geldi püivdeki sözlük kalitesini inci kurulduktan 2-3 sene sonra yakalayabildi sen neyin kafasını yaşıyorsun kod bilmeyen bebe


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  313 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...