0
gençler hadi herkes rezil olduğu bir anı anlatsın
İlk okulda arkadaşım sanıp çocuğun kıçına herkesin içinde şaplak atmıştım çocuk beni kovalamıştı:(
 • 1
  sahipsizdol 1 yıl önce
  LYS sınavına gidecektim. Aile bireylerim beni sevdiklerinden taksi tutmuşlar bana. Annem sabahtan güzel bir kavhaltı hazırlamış, yumutalı sucuklu sütlü böyle neyse güzelce yaptım kahvaltımı indim aşağıya taksiyi bekliyorum. ufuktan sarı bir araç göründü, heh dedim geliyor. ön koltuğa binmeyi hayal ediyorum, yol uzun giderken sigara falanda içecem bunun hayalini kuruyorum.

  Neyse araba bir geldi. adamın karısı kızı. Kızıda taş gibi amk. kızıda girecekmiş sınava, geçtim arka koltuğa oturdum kızının yanına, yolda sohpet muhabbet falan derken okulun önüne geldik. Abi çok sağol beni sınav çıkışı burdan alırsın deyip kızına görüşürüz dedikten ve karizmatik bir selam verdikten sonra taksinin kapısını açıp tam dışarıya çıkacakken, ah kıçım vah kıçım, hayatımda hiç osurmadığım kadar sert, kokulu ve sesli osurmam mı, hiç sıkmadım da amk kendimi, tamamen bağımsız gerçekleşti. arabadan da inmemiştim daha, O taksiden kendimi nasıl attım, Okula nasıl girdim, dertli dertli o sigarayı nasıl yaktım, sınav çıkışı yüzlerine nasıl baktım bir ben bir allah biliyor.
  0
  xxpredatorxx 1 yıl önce
  Ağlattın
 • 1
  olddbey 1 yıl önce
  Lise 1. sınıf 1 ders çişim var amınakoyim ders bitmiş hocaya sessizce rica ettim ilk okulmu bura diye bağırdı orda rezil etti sınıfa amınakodum zil çalcak falan az tut dedi herkes anladı orda bi tane piç arkadaş vardı zil çaldı penguen gibi tuvalete koştum hemen girdim içeri tam salarken o piç arkadaş dediğim kapıya tekme attı kapı bir anda açıldı sırtıma çarptı kapı.Her yere sıçradı tabi düşüyordum az kalsın neyse üstümü temizleyim derken o dersin yarısında girdim hoca nerdeydin evladım dedi o an boşluğuma geldi hocam üstüme işedim dedim herkes gülmeye başladı.
 • 0
  delidahi 1 yıl önce
  lisede yaşasın be ders boş diye sevinirken kolumu coşkulu bi şekilde öne doğru savurduğum gibi kolum bi kıza saplanmıştı :(


 • karışık

  Karışık

  42 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...