8

çok eksik hissediyorum puvolar...

son zamanlarda aşırı bir eksiklik hissetmeye başladım puvolar. gecen son 5 ayda iyice arttı bu. eskisi gibi hissedemiyorum. yoruluyorum dikkatim dağılıyor durmadan. güzel bir 5 ay değildi. sıkıntılı olaylar yaşadım ve şu vaziyette bu yükü paylaşma gibi bir seçeneğim yok. belki şurada ilgi çekmeye çalıştığımı düşünüyorsunuz ama cidden öyle değil. kimseye güvenemiyorum olaylar neticesinde. durmadan tedbir dediğim duvarlar arkasına saklanıyorum, dost dediğim insanlarda bana karşı bir güvensizlik olmuş. işin içinden çıkamıyorum hem bir şekilde aklımda ve beni düşündüğümden fazla yoruyor. abi cidden tanımadığım insana bile güvenmek istiyorum ama cesareti bulamıyorum kendimde . bu korkaklık belki ama cidden beceremiyorum. artık yoruldum kaybolmak istiyorum. tat almıyorken adam akıllı çokta mantıklı gelmiyor hiç birşey. var mı puvolar bunun bir çözümü. neyse söyleyin lan yemin ediyorum artık bıktım ben.
 • 0
  birakinlanbeni 1 yıl önce
  bence pencereden atla, her şeyi kökünden çöz
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  imkanin varsa tek başına filan tatile çik ya uzak bir akrabanin yaninda kal bulunduğun ortamdan uzaklaş iyi gelir
  0
  wertyus 1 yıl önce
  şu anda öyle bir imkanım yok maalesef okula dönmeyi bekliyorum. 10 gün disimi sıkıcam artık .
  0
  gaddarus 1 yıl önce
  sitres aticak bir şeyler yap mesela boş kaldikca spor yap sitres at iyi hissettirir
 • 0
  ademak 1 yıl önce
  tamamlarız anam
 • 1
  horseman 1 yıl önce
  puvo klişe olacak ama kendinin farkına var. seni en çok ne mutlu eder? en çok ne iyi gelir? nabtiginda kendini iyi hissedersin? sen iyi olduktan sonra gerisi kendiliğinden rayına oturur. beklentiye girmemekte çok önemli şu sözü çok severim 'öne geçip geleceğe gitme. beklentileri bırak. beklentileri bıraktığında, nasıl yaşayacağını öğrenmişsindir. o zaman meydana gelen her şey seni doyurur, ... önce hiç beklemiyordun, o yüzden hüsran imkansızdır. hüsran beklentinin gölgesidir. beklenti bırakıldığında, hüsran da kendiliğinden ortadan kalkar...' inşirah suresi'ni de sık sık oku istersen türkçe meali ile birlikte çok güzel bi sure. ( kendimce genel olarak yazmaya çalıştım puvo çok ezbere konuşmuş gibi olabilirim en kısa sürede atlatırsın umarım:))
 • 1
  urghc 1 yıl önce
  yaşadığın şeyler senin olumlu enerjinin tamamını sömürmüş ve seni sendroma itmiş, tükenmişlik sendromuna. farkına vardıktan sonra kurtulmak pek zor değil, sadece olumsuzluklara düşüncelerinle savaş aç. beynine her şeyin kontrol altında olduğu mesajını gönder. dışarsı iğrenç bir yer ama beynin tamamen senin, lider sensin. gücün elinde olduğunu hissetmen başlangıçta az da olsa iyi gelecektir, en azından daha sağlıklı düşüneceksin. sağlıklı düşünebilmeye başlayınca da hayatındaki olumsuzluklara somut savaş aç ve hayatını daha düzenli bir hale getir. çok da zor olmamalı.
26. @hedap | evlilik