13

48. düzenlenen altın kelebek ödüllerinde yaptığı konuşmalarla kendilerini rezil eden sanatçı(!)larımız

1) hadise: “yaz günü” adlı şarkısına çektiği klibin yasaklanmış olmasını eleştiren hadise, genç kızlara örnek olmak istediğini ifade etti ve kadın haklarından söz etti.
teşhirciliği özgürlük sanan bir zihniyete bugün ödül verdik.
2) aleyna tilki: “kendime pembe bir dünya yarattım” derken ağlayan kızımızın ciddi problemleri var buna bi baktırın gidiş iyi değil..
3) pluv tv adına ödül alan yönetmenler ve senaristler “yerli diziler yersiz uzun” esprisini yaptı. biz bu espriyi burak aksak’ın senaristliğini yaptığı leyla ile mecnun dizisisin yavuz karakterinden duyduk. canım replik çalmadan işimizi icra edelim..
not: her daim güçlü kadın, hassas kadın, kadın hakları, erkek şiddetinden söz eden bu sanatçı(!) gürühunca güçlü kadın, tüm ahlak kurallarına baş kaldıran kadındır; hassas kadın, ipeklerle örülmüş tuvaletleri arasında salınan kadındır; kadın hakları yalnıza dilediğince soyunmaktan ibarettir; erkekler ise kadınların bir numaralı düşmanıdır bizi hiç istemezler...

bir gün güçlü kadının sabahtan akşama kadar ev işi yapan, o sırada vatanına milletine hayırlı evlat yetiştiren bunları fazlasıyla yerine getirdikten sonra eşine destek olan anadolu kadını olduğunu anlatacağız..

bir gün hassas kadının yavrusunu emziren bir anne olduğunu, kadınların ya da erkeklerin değil “bireylerin” hakları olduğunu anlatacağız ve inanıyorum anlaşılacağız..
 • 0
  belloch 10 ay önce
  aleyna tilkiyi utancımdan izleyemedim. düşman başına bir evlat.
 • 0
  gaddarus 10 ay önce
  siyaseti eleştirirken sanatı unutmuş bir toplumumuzun gerçek tablosu. sabah akşam yatıp kalkıp siyaset ya da futbol konuşuyor her ikisininde durumu içler acısı fakat bunlara yoğunlaşıp sanatı unutmuş bir toplum seviyesi işte bu
 • 0
  helianthus 10 ay önce
  son iki paragrafa kadar güzel tespitti de sonrası olmadı be. bu şekilde genellenirse kadın anne olmaktan başka yararlı bir şey yapamıyormuş gibi bir anlam çıkmıyor mu?
 • 0
  uek 10 ay önce ~ 10 ay önce
  ezhel de hadisenin erkek versiyonuydu resmen, diktatör bir yönetimdeymişiz gibi abarttılar reziller.

  edis ve yasemin'in düeti de rezaleti zirveye çıkardı. her geçen sene kalitesi düşüyor altın kelebeğin.
 • 0
  suprisenigga 10 ay önce
  aslında suç bu aptallarda değil. onlara bunun cok havalı bişey olduğunu dusundurenlerde. asil onlari miyavlamak lazim
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  607 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.