10

s-400

nedense bana hiçbir şekilde kullanılmayacak savunma sistemi gibi geliyor. bence erdoğan 2020'deki erken seçimle, koltuğunu kaybeder. onun yerine gelen amerikancı yönetim de s-400'leri depoya kaldırarak, patriot alır.

amerikancı yönetim kim demeyin, türkiye'nin başına gelen herkes amerikancı olmak zorundadır. erdoğan'da amerikancıydı, amerika onu indirmek isteyince rusya'ya mecburen yakınlaştı. biraz da avrasya sevdalısı askerlerin yönlendirmesi ile tabi, bu uzun vadede sürmez. ekonomimiz batıya bağımlı, rusyaya değil.
 • 1
  hedap 1 ay önce
  erken seçim felan olmaz.
  0
  bizanskurdu 1 ay önce
  yerli otomobil haberleri çıkmaya başladı.

  (pi: bilemiyorum altan)
 • 1
  virus 1 ay önce
  erken seçim olursa mansur yavaş ve ekrem imamoğlu katılam(a)yacağı için tek rakip ince olacaktır. ince ne kadar geçen seçimde antipati kazanmış olsa da ülkenin ekonomik durumu ve imamoğlu-yavaş desteğiyle iyi bir oranı çıkarabilir. bunun yerine erdoğan'ın yapacağı en mantıklı hamle normal seçim takvimine uyup, bu süre içerisinde imamoğlu ve yavaş'ı medyada sürekli eleştirmek olacaktır. bu durumda erdoğan'ın şansı yaver giderse ince, imamoğlu, yavaş arasında bir adaylık tartışması olabilir. olmasa bile bu olası adaylar muhalefeti bölebilir.

  erdoğan'ın kaderi tamamen muhalefetin verdiği kararlara bağlı. muhalefet liderlerinin ne kadar kendilerini, ne kadar ülkeyi düşündüklerini önümüzdeki günlerde göreceğiz.
  0
  bizanskurdu 1 ay önce
  imamoğlu ve mansur'un karşı karşıya gelmesi imkansız. öyle bir aptallığı yapmazlar.
  0
  virus 1 ay önce
  ince'nin chp'nin başına geçmeye çalışıp, geçememesi ne kadar aptallıksa bu durum da o kadar aptallıktır. umarım yapmazlar.
 • 2
  horseman 1 ay önce
  s400 ler kullanıma çoktan hazır encrypted-tbn0.gstatic.com/images
  0
  bizanskurdu 1 ay önce
  en azından şahin değil, bir umut
 • nedir

  Bir kavramı yada başka bir şeyin anlamını anlatmanızı sağlayan bir bölüm.

  75 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  filozofunsakali

 • bu bölüm #kültür-sanat bölümünün alt bölümüdür.

 • bölümün konusu dışında içerik girmek yasaktır.