3
akk
adil (!) kullanım kotası

baska ulkelerde de var mi merak ediyorum. hadi bu uygulamayi yapanlar orospu cocugu diyelim. devlet neden sessiz kaliyor? refah seviyemiz cok yuksek ya (!) boyle seyleri gormezden geliyoruz. refahi yuksek olan ulkelerin birisinde bile boyle sacma sapan bir sey yok.

normalde halk istese bu uygulamayi kaldirabilir. ama halkin umrunda degil. adam durumundan memnun. ve durumundan memnun oldugu surece olan bize oluyor amk
 • 0
  ismail5412 1 yıl önce
  geçen ay 50gb akk'nin yalnızca 10gb'ını kullanmıştım. yeni aya geçince sadece yenilendi, tekrar 50gb oldu. adillik bunun neresinde? ben geçen ay hiç kullanmamıştım ki. gerçekten bu konu üzerinde dikkat çekmeye çalışılıyor fakat dediğin gibi halkın desteği yok.
 • 1
  huseyinargun 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  abd'de vardı yenı kaldırdılar,dıgerlerını pek bılmıyorum.kaldırılmalı ama yeterlı caba yok haklısın
 • 0
  onn 1 yıl önce
  amına koduğumunun kotası
 • 0
  nikotesla 1 yıl önce
  "baska ulkelerde de var mi merak ediyorum" = var

  "normalde halk istese bu uygulamayi kaldirabilir"
  "ama halkin umrunda degil"
  "adam durumundan memnun"

  akk'ye tepkiler
  0
  sbb3 1 yıl önce
  (avrupayi kastediyorum) akk baska ulkelerde de var ama onlarin internetleri bizimkinden 10 kat falan daha ucuz. ayrica onlarda akk belli saatlerde uygulaniyor her zaman degil (gunde birkac saat falan). ve onlarin akk li hali bizim akk li halimizden daha hizli

  anketler yapiliyor ama halkin destegi yok. yapilan en buyuk anket sadece 200.000 kusur oy almis. geriye kalan (sen bu kafayla hesap edemezsin simdi ben yaziyim dedim) 78.800.000 adam durumundan memnun.
  0
  nikotesla 1 yıl önce
  akkyi kabul eden 1 allahın kulu yok ülkede. ben sadece bilgilendirmek amacıyla yazmıştım ama sen saldırgan tutumunla konuşmaya kapalı olduğunu cevabında belirtmişsin. kal sağlıcakla.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...