7

hitler

merhaba puivciler
sizinle adolf hitler hakkında konuşmak istiyorum öncelikle
yahudi soykırımını yapması doğrumu
bence doğru adam ileri görüşünü kullanmış ve demişki
eğer biz onları şimdi öldürmezsek gelecekte onlar bizi öldürecek
ve sözü tam isabet yerini tutmuş biliyorsunuz çoğu pislik işin içinde israil var şu sıralar sessiz olsalarda
2013–2015*** yılları arasında yaptıkları şerefsizlikleri hepiniz biliyorsunuzdur ama adolf hitlerin***adamlara savaş açmak değil yaptığı yanlış adamları köle gibi kullanarak insan deneyenleri veya canlı canlı fırına sokup el sabunu yapmasıdır
 • 0
  banabubade 1 yıl önce
  soyle bi teoride var hitler sadece yahudilerin alt tabakasini yok etmis yani aslinda oda üst tabakaya calisiyomus bu sayede yahudiler bi araya gelip toparlanmak icin bi sebep bulmuslar buna benzer biseydi
  0
  kirajoin 1 yıl önce
  ayrıca hitlerin karısıda yahudiydi
  hitler aile evliliği sonucu olmuştur
  hitler aslında kendini öldürmemiştir bir demir kubbenin içinde 50 kişi mahsur kalmışlar çinkü ruslar heryeri sarmış
  kaçış noktası bilinmesede arjantin olarak tahmin ediliyor
  0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  kaçsa nolur kaçmasa nolur kanser naziler gibi kendisi de sönüp gitti.

  inşallah dünya bir daha stalin ve hitler şeytanını başımıza salmaz.
 • 0
  hurshit 1 yıl önce
  onları öldürme kararını veren hitler değil aslında yine yahudilerin başı. zira yahudiler gelmiyor du israil topraklarına onlara bir sebep lazımdı.
  0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  kendi ülkesini ele geçirmeye çalışan bir kesimin başını dinleyecek değil mi hitler gibi nüfuzlu bir adam ?

  komplo teorilerini bırakın. adam kendi ülkesinin intikamını masum fakir yahudilerden çıkardı.
 • 0
  deadlucifer 1 yıl önce
  aslında haklısın hitler soykırım yaparak kendi neslini koruyo ki bu doğal hakkı ve bence eğer bir savaş suçlusu varsa japonyadır insanlara eziyet çektirerek deneyler yaptılar ama tek suçlu hitler gibi davranıyorlar
  0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  savaşta herkes suçludur dostum. stalin/hitler/mao/hirohito/mussolini kadar olmasa da müttefik kuvvetlerinim de çok suçları var.
 • 0
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  tabii ki doğru değil. masumlara soykırım yaptı zenginler kaçtı. e almanlara zarar veren yahudiler zengin kesimdi onlara erişemedi.

  hitler'in haklı olduğu yönleri de vardır ama çok azdır. stalin kadar şeytandır.
  0
  deadlucifer 1 yıl önce
  erişemedi degil erişmedi hitler ileri düzey zekaliydi planları dümdüz herkese saldırarak dünyayı kontrol etmek olamaz
 • 0
  kirajoin 1 yıl önce
  hitler yahudilerin sadece alt katmanını yok ederek büyük israil için çalıştı anladım yani adamların bi ülke kurucak sebepleri yoktu ve hitleri kullanarak bir sebep uydurup ülke kurdular
  1
  ofsaytsizburak 1 yıl önce
  güzel hayal dünyası hitler'de yahudilerin emrini dinleyecekti zaten sahhsha
 • 0
  korsan28 1 yıl önce
  hitlerin yaptığı şeyler belkide bir yahudi devletinin kurulmasını hızlandırdı, masum insanların katlini destekleyemem ama bugünlü israil devleti tam bir zorbadır bu yüzden de ortadan kaldırılmasını destekliyorum masum halka zulmedilmeden.
 • 0
  kalcasever 1 yıl önce
  reyizin çok sevdiğim bir sözü vardır der ki "ben yahudilerle değil bankalarla savaştım" özü şudur bunlar para ile her boku yapacak insanlar o yüzden bir şekilde ortadan kalkmaları lazım.ayrıca şunu da belirtmek isterim reyiz sakat alman çocuklarını da diri diri gömmüştür.hedefi üstün ve saf alman ırkı yaratmaktı buna giden her yolu sonuna kadar gitti önüne çıkanı da s*kti attı.über alles doçland
 • 0
  journalist 1 yıl önce
  tabiki de saçmalık! yahudi'lerin hedef gösterilmesinin tek sebebi önemli para yollarında, önemli yerlere gelmeli.
 • 0
  forzallez 1 yıl önce
  tek tek yazmaya üşendim cevaplara komple yazayım. dünyada bir kaç insan var ilgi alanıma girer. hitler, timur, cengiz han gibileri. ortak özellikleri ırkçı ve savaşçı olmaları.

  hitler kitabında diyor ki "ben resim yapmak için viyanaya geldim bi yarışmaya katıldım. juri yahudiydi, beni değil yahudi olanları seçtiler. ilk burada nefret ettim." falan. hikaye. yahudilere hizmet etti mi etti. kurulan israil devletine gitmek istemeyenler mecburen kaçmak zorunda kaldı bir bakıma mecbur edildi.

  hitlerin himayesi altında bulunan "musevi" bilim adamları da var. hitlerin savaşı yahudi ırkınaydı, musevilerden yahudi olduğu için komplesine yahudi diyoruz.

  diğer bir husus gerçekten günümüzde kürtlerin üreme sistemi gibi çoğalmaları var yahudilerin o yıllarda. 6-7 çocuklu aileler falan. söylediği söz en çok bundan ötürü.

  bir de hitlerin inandığı bir ari ırk meselesi var. bu meselenin çok derin boyutları var onları merak eden olursa ata nirun'un adolf'un kavgası kitabını okuyabilir.

  sabun meseleside buradan geliyor denilir. bir çok deneyler yapılıyor bu ari ırkı bulmak için. en son manyak bi bilim adamı çıkıyor sabun yapalım, eritelim şöyle yapalım falan.

  bir de şöyle bir durum var. savaştasın petrol zaten orduna yetiyor. bilim adamların sürekli deneyler yapıyor falan ancak benzin falan öyle 6 milyon insan için yeterli değil. hesaplamalara göre bir krematoryumda bir insanı yakmak için bir ton petrol eşdeğeri yakıt gerekir. almanların altı milyon yahudiyi yakacak yakıtları olsaydı belkide savaşı kazanırlardı.

  almanların cesetleri savaş şartlarında çok kıymetli kaynaklarını ayırarak krematoryumlarda yakmasının tek bir mantıklı sebebi olabilir oda salgın hastalıklardan ölenlerin cesetlerini imha ederek salgını durdurma çabasıdır. bu da bu kampların amacının soykırım değil başka bir şey olduğunu bize açıkça göstermektedir.

  velhasıl kelam 2.ds'da bütün suçu hitlere atanlar hiç kendi yüzlerine bakmazlar.

  2. dünya savaşında ölen insan sayısı toplan 65 milyon. bunların %35'i asker %65'i sivildi.

  sovyetler birliği (27.000.000) bunların çoğunu stalin amcanız kendi öldürmüştür
  çin halk cumhuriyeti (20.000.000)
  almanya (7.500.000)
  polonya (6.000.000)
  endonezya (4.000.000)
  japonya (2.680.000)
  hindistan (1.600.000)
  yugoslavya (1.027.000)
  hindiçin (1.000.000)
  romanya (833.000)
  macaristan (580.000)
  fransa (567.600)
  italya (454.500)

  böyle bir sayı listesi var savaştan elimize kalan. şöyle bir düşünün stalin gibi 50 milyon insanın ölümüne neden olduğu söylenen adam mı canidir yoksa hitler mi ?

  ayrıca size son ve başka bir pencere daha açayım.

  2. dünya savaşında ki en büyük trajedilerden biri hitlerin stalini devirip meydanlar önünde asamamasıdır. hitler öldükten sonra ki stalin; başı boş kuduz bir köpektir. çekineceği kimse kalmamış ve abd ile çıkar çatışması yaşayana kadar ortalığın anasını ağlatmıştır.

  neden-sonuç ilişkisine bakarsak;

  hitler olmasaydı rusya batı avrupaya kadar genişleycekti. boğazlar derdine türkiyeyi işgal etmeye kalkacaktı. zaten hitler sonrası ilk işi bu olmuştur.

  bu yüzden türkiye nato ya girmek için başvurmuş ve kore savaşına asker yollamıştır. stalin 2. dünya savaşı sırasında "türkleri karadenizden temizleme" politikası ile ahiska türklerini orta asyaya sürmüş ve bir katliam yaşanmıştır.
 • 0
  alasgard 1 yıl önce
  her sosyal medya ortmaında olduğu gibi hitler yine konu başlığı,öncelikle şunu demem lazım;hitler bir şeytan değildi.ama melek de değildi.sadece aşırı tutkulu bir adam,bu normal çünkü sanatçı .ülkesene de aşırı düşkün çünkü kendini ülkesiyle özdeştirmiş.tüm bunlar birleşince karşıya nsdap çıkıyor.bu komplo teorileri çok saçma,hitlerin ana amacı ülkesindeki tüm yahudileri öldürmekti.bunu kitaplarından,konuşmalarından anlayabilirsiniz.eğer o gizli örgütler anlaşmaya kalksaydı hitler onları ifşa etmeye felan kalkardı.

  belirli bir millete kininizle tarihe bakmayın,bakışınız sakat olur
6. @sewo | nokta