4
işin yok ıse yardımcı ol
bazen sıkılırsın her şeyden.ailenden, arkadaşlarından, çevrendeki her şeyden.silip atasin gelir insanları.su an bu kafadayim.ailem ile aram kötü.halam şu anda hastanede gözetim altında tutuluyor.en yakın iki arkadaşım ile aram bozuk.param yok iş yok.sadece sevdiğim kız var su anda.ne yapacagimi nereden tekrar baslayacagimi bilmiyorum.şu an tek istediğim sadece sevdiğim kız ile uzaklara gitmek.bu pek mümkün değil ne yazıkki.her neyse sevgili puiv ailesi okuyan varsa lütfen bana biraz akıl versin.bana stres ten kurtulmak için çözüm sunsun.okuyana da okumayanada sonsuz teşekkürler.
 • 2
  magic 1 yıl önce
  puvo hep söylerim insanlara bunu sana da söyleyeyim. kafan çok mu bozuk çok mu streslisin çok mu dertlisin hayır değilsin dünyada kolu bacağı aklı olmayıp gıkı çıkmayan insanlar var. peki sen rahat mısın hayır tabi ki değilsin ama bu insanlara bakınca sana dertli diyemeyiz. sana daha çok boşluktasın diyebiliriz. şunu unutma kafan boşsa böyle saçmasapan şeyleri derdedersin. git bir an önce bir iş bul, o yoğunlukta aklına hiçbir şey gelmeyecek. ve bir bakacaksın ki mutlu insanları strese sokan şey , yani çalışmak, seni mutlu edecek. bu hayatta tek bir prensibim vardır puvo. belki inanmayacaksın bunu kendime 7-8 yaşımdan beri söylerim, kendi telkinimdir. amaçsız insan hiçbir şeydir. görüyorum ki amacın var. zamanı geldiğinde sevdiğin kızla uzaklara gitmek. bu amacını gerçekleştirene kadar kulaklarını yoluna taş koyanlara tıka ve çalışmaya devam et.
  1
  frostie 1 yıl önce
  adam hakli beyler
  1
  ugrzn 1 yıl önce
  haklısın magic bosluktayim.ne yapacagimi bilemiyor haldeyim.soylediklerin gayet mantıklı yorumun icin teşekkür ederim.
  0
  magic 1 yıl önce
  yardımcı olabildiysem ben teşekkür ederim. yapacağın şey belli bir an önce iş bulmak. çıraklık bile olsa bir süre kafanı toplamak için çalış. o arada istediğin işi aramaya devam edebilirsin


 • karışık

  Karışık

  41 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  gaddarus

  oxygen
  tombalaci
  kaygusuzyazar
  hellomyfriend
  ilteris
  darkier
 • bölüm kuralları

  - bölümü takip etmeyi unutmayınız..

  aklınıza bölüm ismi gelmediyse bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  ekleyeceğiniz bölümü bulamadıysanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  bölüm seçmek istemeden paylaşmak istiyorsanız bu bölüme ekleyebilirsiniz..

  başlık fark etmez istediğiniz başlıkta açabilirsiniz..

  - reklam yapmak yasaktır..


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...