6
can dündar saldırısındaki tiyatro
tiyatro diyorum çünkü adamla can dündar arasında 1-2 metre mesafe var adam belliki silah kullanan biri çünkü adını tetikçi koymuşlar.karısının bu durumu videoya alma başarısı da taktire şayan kocasına silah çekiyolar kadın adamı durdurmak yada bi şekilde müdahale yerine video moduna alıyo telini.adama müdahale etmişler silah hala rahat bi şekilde elinde :) üstelik can dündarı vuramadıktan sonra vatan hainisin diye bağırıyo ama silah tutan eli boşta olmasına rağmen 30 saniye boyunca dönüp tekrar ateş etmiyo.kimse kusura bakmasında ben askerde elime silah aldım atışta yaptım.o mesafeden de o kadar fırsat içinde adamı kengire çeviririm.belinde silahla gezen bi adamın bunu görüntüleri vermesi bana tamamen tiyatro gibi geldi.hatta gibisi fazla bildiğin tiyatro.
 • 1
  baba 1 yıl önce
  kabak gibi yolsuzluk tapeleri çıkar inanmazlar, montaj derler. adam resmen silahlı saldırıya uğrar tiyatro derler.

  bu çomar beyinlerle iyi gelmiş bu ülke bu günlere.
  1
  gaddarus 1 yıl önce
  öyle silahlı saldırımı olur 1-2 metreden adam vuramıcaksın ha güldürme beni yere sıksan seker vurursun yine
  1
  bedelsizasker 1 yıl önce
  kardeş konu yolsukluk değil kimsenin bu duruma montaj dediği de yok.hükümet hergün bu tip adam dövdürme vs. işler peşinde bunu da görüyoruz.can dündar bu işi yapmayacak kadar namuslu mu oluyo şimdi.çünkü ya hükümet yaptı ya can dündar yada yüzde 2 lik bi ihtimalle (pi: @kaygusuzyazar)'ın dediği gibi şov amaçlı.ama şov amaçlı biri de yapsa tiyatro işte.
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  amaç gündem değiştirmek
 • 2
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  adamin amaci sadece reklam olabilirmi peki ? ulan ahmet hakan dövülür kendini dovdurdu can dundara silahli saldiri tiyatro. adam vurulmadigina üzülecek
  0
  bedelsizasker 1 yıl önce
  olabilir.ama ben hükümetin can dündar'ı vurmak için bu salağı tutuğunu sanmıyorum.
  0
  kaygusuzyazar 1 yıl önce
  hükümetin amacı belki vurmak değil sadece şov yahut uyari . yada mal kenki kendisine birseyle yapmk isteyen malin teki vurmayi göt yemedi şov yaptı sadece
 • 1
  bodurzurafa 1 yıl önce
 • 0
  secko 1 yıl önce
  can dündarı sevmem ama haklımıdır haklıdır. vatan haini olabilirde olmayabilirde. devletin gizli belgelerini ifşa etmesi belki suçtur ama o silahların türkmenlere değilde başkalarına gittiğini hepimiz biiyoruz. sen yılanın başını küçükken ezmezsen adam kendini kahraman gibide tanıtır şovda yapar. koltuk kavgası yüzünden bu tip adamlara yeterince zaman ayıramayan ahmak yöneticiler utansın. hatta adam çıktı baştakileri suçladı ya iyide oldu amk. başbakanı gönderme girişiminden beri yaklaşık 1-2 gündür uyuz oluyorum iç ve dış politikaya...
 • 0
  kullanici 1 yıl önce
  çomarlıkla filan alakası olmayan olay. silah kullanmayı bilmeyen kişi bile o mesafeden 3 el ateş ederse tutturur. adamı da gayet rahat tutuyorlar hayvan gibi adam olmasına rağmen bir hamle yapsa hepsinden kurtulur rahatça adamı vururdu. tiyatro olduğunu fark etmek zor değil.
 • 0
  partiatilimzafer 1 yıl önce
  bana tahir elçiyi vuran katil polislerin tiyatrosunu anımsattı. adam şanslı imiş.
 • 0
  cinarengin 1 yıl önce
  kurtlar vadisi daha gerçekçi :))


 • haberler

  haberlerin paylaşıldığı bölüm.

  87 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  sadurra

  canki
 • yapılabiliteler:


  - haber linkleri paylaşılabilir.

  - haber videoları, fotoğrafları paylaşılabilir.

  - haber yazıları paylaşılabilir.

  - yazarlar video ve fotoğraf destekli olarak kendi haberlerini paylaşabilirler.

  paylaşım yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  - tarih vermekten çekinmeyin.

  - abartıya kaçmayan, açıklayıcı başlıklar kullanın. 

  - link paylaşımına ''yorum'' eklemek istediğinizde başlığa önce haberin ne olduğunu yazıp eğer yorumunuz kısaysa yorumunuzu parantez içerisinde belirtmeniz çok çok rica olunur. 

  örnek: kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı (nereye gidiyor lan bu ülke?) 

  yani başlığa ''ülke nereye gidiyor beyler?'' şeklinde sadece yorumunuzu yazmayın. gireceğimiz link'in ne olduğunu bilelim biz. 

  - ''ya kardeşim ben bir haber okudum, valla içim çok dolu, ben şuraya sayfalarca yardırmak istiyorum'' diyorsanız haberi ''yazı'' formatında paylaşın ve lütfen başlığınız haberin ''ne olduğunu'' söylesin. yazıda ise önce kaynağı belirtip ardından yorumunuza geçin.

  örnek:

  başlık: ''kızılay avm'de şüpheli paket panik yarattı''

  yazının ilk cümlesi: (kaynak) abuksabukhaber.com/haberler/ankara/avm/bomba

  yazının devamı: ya ben bu ülkeyi anlayamıyorum kardeşim...

  bunu neden istiyorum? çünkü bu bölüme giren kişinin ilk amacı ''haber'' okumak. o yüzden önce haberi okuyup sonra sizin yorumunuzu görmeli.


  - link'i paylaşıp içeriği ekledikten sonra sanki içeriği ekleyen siz değilmişsiniz gibi paylaşıma girip yorum yapmak da bir seçeneğiniz, siz bilirsiniz.


  uyarı: bölümle alakasız ve reklam kokan içerikler silinecektir. 
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...