0

coolifting

coolifting, cildin daha genç ve güzel görünmesini sağlamak için düşük ısıda ve yüksek basınç altında yüksek konsantrasyonlu atomize aktifleri, güçlü bir co2 akışı ile birlikte cilt altına mezoterapisiz olarak gönderen etkili bir anti-aging uygulamasıdır.
coolifting göz çevresi, alın bölgesi, dudak çevresi ve yanaklara uygulanabilmektedir. bu bölgelerde lift etkisi yaratırken çizgilerin yumuşamasını, cildin daha canlı ve taze görünmesini sağlar. tedavi süresi 5-10 dakikar arasındadır ve hiçbir yan etkisi olmayan işlem sonrasında gündelik yaşantıya hemen geri dönülebilmektedir. toplam tedavi 3-4 seanstır. kürü tamamlandıktan sonra olumlu etkileri korumak için ayda bir seans uygulanabilir.
coolifting cilt bakımı uygulamasında en güvenilir merkez dr. özgür koldaş tunalı polikliniği’dir. uzman ekibiyle coolifting cilt bakımı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilmek ve hijyenik ortamıyla da güvenle coolifting cilt bakımı uygulaması yaptırmak için dr. özgür koldaş tunalı polikliniği’ni ziyaret edebilirsiniz.


bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.

dün