-7
can dündar pkk için toprak istedi
dunyavegercekler.com/...ayan-aciklama.ht

birkaç hafta önce pkknın yeni kurduğu örgüte chpnin sahip çıkacağını söylemiştim. yavaş yavaş bu duruma gelmeye başlıyoruz. günümüz türkiye'sinde pkkya sempati duymayan 1 adet kemalist bulamazsınız. atatürk'ü kullana kullana getirdikleri durum içler acısı.

not: küfür
 • 0
  yusufir 1 yıl önce
  koyun dedikleri kısım kendileri oluyor aslında. körü körüne savunduklari şeylerin neler olduklarını hiç merak edip sorgulamazlar. hükümete muhalefet ettiyse günü kurtarmislardir. onun haricinde ülkede başka neler olur, ne olaylar gelişir bir gram takip etmezler. bu durumda türkiye de bulunan en çok cahil oranının şehirlerde olduğunu ve bu cahillerinde çoğunun üniveristesi mezunu olduğunu gösteriyor.
 • 0
  gaddarus 1 yıl önce
  her şeye muhalefet olucağız diye geri dönüşü olmayan yollara giriyorlar ve atatürkçülüğü kullanıyorlar (benim görüşüm)
 • 0
  puiv2000 1 yıl önce
  biraz siyasi taraf gibi olacak ama (gerçi artık siyasi taraf kalmadı vatanseverlerle vatan hainleri mücadele ediyor), kemalistlerin bilgisiz ve cahil olmaları chp nin her seçimde "selam millet" dese %25 civarı alacağından anlaşılıyor. yani öyle düşünmeden hareket eden bu dünyada bulunmasının tek amacı heykel dikmek olan kişiler ve bu kişilere inanan bilgisizler geleceği inşa edemez ve düşünemez.

  ek: spoiler'ı okuyabilirsiniz tek tarafım vatandır benim. (bilgisiz oldukları için bu ek açıklamayı da yapmak durumundayım.)
 • -1
  spartakurd 1 yıl önce
  külliyen yalan olan haber (prêze)
  0
  puiv2000 1 yıl önce
  senin söz hakkın yok hatta yaşamaya hakkın yok. k*rt lütfen !
  -1
  spartakurd 1 yıl önce
  hoşt!!! git başka yerde oyna !
 • 0
  tarihcin 1 yıl önce
  chp şu ülkeye 60 yıldır atatürk'ün adını anmaktan başka ne getirdi. hani atatürk kurdu onun partisi diye chp'yi destekleyenlerde var tabi ama chp artık atatürk'ün partisi falan değildir. resmen politikası tayyibi devirmek hatta bunun için hdp ile iş birliğine bile gitmiştir


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  82 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...