3
lokma izmir
izmir lokma firması, herkesin bildiği lokmacı izmir, geleneksel lokma tatlısını izmirdeki lokmacılardan başka en iyi yapan yoktur. havasındanmı suyundanmı bilinmez ama lokma denilince akla izmir geliyor.

zaten lokma* izmire özgü bir tatlıdır. ama bukadar lokmacının arasında bir firma varki efsane diye bilirim, çünkü adamlar işin ehli babadan oğula gelmiş meslek vede severek yapıyorlar *lokmacı izmir

izmirde lokmacı,lokmacı izmir,izmirdeki lokmacılar,lokmacı izmirde,
 • 0
  filozofunsakali 1 yıl önce
  nereye gidersem gideyim izmir'de mahalle arasında, köşe başlarında mutlaka lokma dağıtan birilerine rastlıyorum. aşırı güzel bir duygu.
 • 0
  muco35 1 yıl önce
  aynen o kuyruğa giripde lokma aldıkdan sonra birde keyifle yemesi süper :)
 • 0
  sozlukcuben 1 ay önce
  lokma siparişi

  istanbul'da bulunanlar eğer lokma dağıtmak istiyorsa böylesine zahmetli bir işin altına girmelerine artık gerek yok! kahraman usta’ya lokma siparişi vermeniz yeterli. firmamız tarafından hazırlanan, mevlüt, sünnet, düğün, kına ve daha birçok sebeple dağıtılmak istenen lokmalar tarafınıza teslim edilir, siz de böylece bu uğraştırıcı tatlıyla zaman kaybetmezsiniz. evinizde ya da derneğinizde mevlüt verecekseniz ve tatlı olarak tüm damak tatlarında klasikleşen lokmayı tercih ettiyseniz bize bir telefon etmeniz yeter. kiralık lokmacı hizmeti ile lokmalarınızı hazırlayıp size iletebiliriz, ya da isterseniz siz mevlütünüzü verirken biz istediğiniz semtte lokmalarınızı dağıtabilir, gerekli görselleri size aktarabiliriz.

  lokmalar nasıl hazırlanır?

  az bir malzemeyle hazırlanan, tadını kıvamında saklayan lokmalar 30 senedir lokma işiyle uğraşan kahraman usta'mız tarafından hazırlanır. usta lokmanın her aşamasını kontrol eder, başında bekler hazır olan lokmaları lokma standında sıcak olarak dağıtımı yapılır.

  profesyonel ekibimiz sayesinde siparişiniz oldukça hijyenik bir ortamda hazırlanır, paketlenir ve size iletilir. hayır lokması dağıtmak ya da etkinliklerinizde bulunmasını istiyorsanız lokmacı kiralama için de iletişime geçebilirsiniz.
  http://lokmasiparisi.com/


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...