toptan fermuar satışı – fermuar.com

  0
  fermuar 27.2.2017 15:45 ~ 15:47
  sektörel bilgi ve birikimin katkıları ile özellikle hazır giyim sektörünün temel ihtiyaçlarından olan fermuarın online satışının gerçekleştirildiği fermuar.com ile online fermuar temin etmeniz çok kolay. çeşitli modeldeki fermuarların online sunum ve satışını gerçekleştiren fermuar firması, bu konuda sektörün tüm temel ihtiyaçlarını karşılamaktadır. sektör içerisindeki talepleri “kalite ve hız” sloganıyla karşılayan fermuar.com müşterilerine çözüm odaklı bir altyapı sunmaktadır. kendi üretim gamının yanında çok uluslu markalara hizmet veren fermuar firması onaylı fermuar markalarının temsilciliğini de yapmaktadır. firma bünyesinde kullanıma hazır farklı çeşit ve modelde fermuar ürünlerini bulabilir ve güvenli elektronik ticaret sistemi ile online olarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  şerit, diş, kürsör, elcik, üst stop ve alt stop bileşenlerinden meydana gelen fermuarlar, sınıflandırma olarak üçe ayrılmaktadır. dipli tek kürsörlü, dipli çift kürsörlü ve separe ve kombi fermuarlar olarak üç ayrı şekilde sınıflandırılan fermuar çeşitlerini fermuar.com sitesi aracılığıyla temin edebilirsiniz. online fermuar satış işlemleri yapabileceğiniz firma bünyemiz dahilinde metal fermuar, naylon fermuar ve kemik fermuar çeşitlerine ait birçok fermuar modelini bulabilirsiniz. farklı iş sektörlerinin temel ihtiyacı olan fermuar modelleri için toptan fermuar alımı gerçekleştirebileceğiniz fermuar.com sitesinde oldukça çeşitli fermuar ürününe ulaşabilirsiniz.

  fermuar satışı konusunda fermuar.com sitesi sektördeki kullanıcılara; elcik modelleri, yatak/nevresim/kılıf fermuarları, gelinlik/abiye/ferace fermuarları, kot pantolon fermuarları, bot/çizme/ayakkabı fermuarları, mont/tulum/eşofman fermuarları, çanta/bavul/valiz fermuarları, hafif giysiler/bebek giyim fermuarları, branda/yelken/çadır fermuarları ile geniş yelpazede ürün çeşitliliği sunmaktadır.

  fermuar firması bünyesinde dişlerin hammaddesine göre ve dişlerin kalınlığına göre birçok fermuar çeşidi yer almaktadır. fermuar çeşitleri içerisinde yer alan metal fermuarlar arasında pirinç, alpakal, bakır ve alüminyumdan üretilen fermuar modellerini bulabilirsiniz. diğer fermuar çeşitlerinden olan naylon fermuarlar içerisinde plastik ve polyester; kemik fermuarlar içerisinde ise poly-asetal fermuar çeşitlerini fermuar.com üzerinden inceleyebilirsiniz.

  toptan fermuar satışı gerçekleştirmekte olan fermuar markası, geniş ürün yelpazesi, kalitesi ve hızlı teslimatı ile sektörün önde gelen firmalarındandır. müşterilerine sadece fermuar satışı odaklı yaklaşmayan fermuar firması, fermuar aksesuarlarının ana ürünlere dikilmesi, montajı sırasında ve sonrasında oluşan sorunlar ya da olası sorunlar ile ilgili çözümleri ile sizlere kaliteli hizmeti sunmaktadır. kullanıcı deneyimini ve kullanım kolaylığını arttıran bir site yapısına sahip olan fermuar.com müşterilerine sitesi üzerinden “dinamik hesap makinası” özelliğini kullanıma sunmaktadır. dinamik hesap makinası yardımıyla kullanıcılar tüm fermuar tipleri, modelleri ve ölçülerinde satın almak istedikleri fermuar çeşitleri ile ilgili hesaplamalar yaparak, maliyet bilgileri konusunda birim fiyat hesaplaması yapabilmektedir. fermuar fiyat hesaplama sistemi ön bilgilendirme amaçlı olarak kullanıma sunulmuştur.

  türkiye genelinde gerçekleştirdiği yenilikler ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve sektöre ışık tutan fermuar.com ile ihtiyacınız olan fermuar çeşitlerini online satın alabilirsiniz. fermuar modelleri hakkında bilgi almak ve satış işlemleri konusunda detaylı bilgilendirme için [email protected] mail adresi üzerinden ya da 0212 642 31 00 numaralı telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz.