5

yıldız holding hakkında

merhaba kardeşlerim. pek sık buraya gelemiyorum. çünkü bu başlıkta bahsettiğim şeyi istemeden tanımaya başlamış oldum. iyi halt ettim aslında umarım aklım başıma gelir.

çok derine girmek istemiyorum. belli sebeplerden dolayı geçici, bir geleceği olmayan iş bulmam gerekti. ve bende yıldız holdingin marketlerinden birinde işe başladım. kendi alanimda alacağım para bana yetmezdi. bu yüzden bunu seçtim.

1 haftayı geçti bu işe gireli. ve aklımı kemirip duran bir isyan çıktı. size şöyle izah edeyim, gün boyu ayaktasınız oturmak yok. market size emanet paralar falan. müşteri memnuniyetiydi falan sizden bilinir. mesai ücretleri verilmiyor. bu da yetmezmiş gibi kasa açıkları cepten çıkıyor..

ya lanet etmicem diyorum ama cidden batsın sizin yapacağınız iş. 1 ay boyunca dinlenme günü olmadan (diyorum çünkü izin günlerinizi başka bir gün ödüyorsunuz. tam gün olarak.) çalış çabala birşeyler yap yorul emek ver. beyfendilerin tek derdi müşteri memnuniyeti.


niye? çünkü cebine para girecek bu günahkarların. ve düşünüyorum. kim bilir kaç milyar insanı işe aldılar ve o insanların hakkını yediler. heyt ve yürü koçum be öteki dünyada bulaşık yıkatmıyorlar. yazık cidden yazık.

birde insan kaynakları denen bir gavatlık var. herşeyi laylay lom anlatırlar. ama işte canınıza bile okurlar. allah işçi emekçi alın teriyle çalışan kardeşlerimize bereket sağlık versin. çünkü onlar bu iki önemli şeyi bizden çalıyorlar...
 • 1
  horseman 1 ay önce
  welkam tu kapitalicity
  1
  shewolf 1 ay önce
  aradığım kelime +
  1
  horseman 1 ay önce
  :) +
  1
  shewolf 1 ay önce
  incekalem seni çok değiştirmiş nsnssn
  0
  horseman 1 ay önce
  süpersin:)+
  1
  horseman 1 ay önce
  fkkdkfkdkkd istem dışı çalışıyor:d
  1
  shewolf 1 ay önce
  reis sistemi de ele geçirmiş bee. :d neyse seviyom sizi
  0
  horseman 1 ay önce
  sensiz bi kişi eksiğiz:d
 • -1
  roxic7 1 ay önce
  hep düşünürdüm bu a101, bim çalışanları falan nasıl akşama kadar ayakta duruyorlar diye