3
kapıda ödeme seçeneği olan güvenilir kitap siteleri
bu siteler kredi kartı kullanmayan siteler için bir seçenektir. biraz daha pahalı olur fiyatları ama en azından kitap gelmedi mi parada vermezsiniz. burada dikkat edilmesi gereken nokta sitenin güvenli olmasıdır. malum bizim kargo şirketlerimizin çok değerli elemanları o kargoları asla kapıda açtırmazlar. orada ölürler ama yine de o kitapları göreyim bir isteğinizi yerine getirmezler. o zaman geri götüreyim abi? tepkisini alırsınız hemen.

bunu neden söyledim? çünkü bazı siteler 4 kitap göndermesi gerekirsen 3 kitap gönderiyor fakat çakallık yapıp faturaya 4 kitabı da koyuyor. haliyle sizde 3 kitap için 4 kitap parası ödemiş oluyorsunuz. sonrası tam bir kaos. şirket ben gönderdim kitabı yalan söylüyorsunuza kadar götürebilir işi. en güzeli önlemi başından almak olacaktır.

3 site vereceğim onlar size yeter zaten.

babil.com - babil kapıda ödeme kitap için en iyi site. gayette yeterli olacaktır.

kitapyurdu.com - çoğu kişi bilmez ama kitapyurdu kapıda ödeme seçeneği vardır. 3-5 lira bir şey ekleyip gönderiyor. benim ilk tavsiyem kitapyurdu. en son 30 liralık alışveriş yapmanız gerekiyordu şuan ne durumda bilmiyorum.

maxkitap.com - baya eski bir site diğerlerine göre daha mütevazı. onlarda bulamazsanız burayı tercih edebilirsiniz. kitapları biraz geç gönderiyorlar bilginiz olsun.
 • 0
  nq1 1 yıl önce
  okuoku.com n iyilerden biri

 • kitap

  Bazen yalnız kaldığınızda en büyük dostunuzdur kitaplar. Dili olmadan bir şeyler anlatan ve sizi olabildiğince yükseğe taşıyan yegane şeylerden biridir. Öneri, tanıtım ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın!

  49 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  dream0

  doganturgut
  puivundik
 • karalama, aşağılama vs kesinlikle yasaktır.

  şahıslar, yorumlarve siyasi düşünceler hakkında küfür yasaktır.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...