1
bir bölümün aynısını farklı isimde açıp içerik ekleyenler ve başlığı ilgisiz bölümlere açan puvolar bakın!
beyler bırakın artık şunu siz öyle yapınca puiv puanı filan gelmiyor merak etmeyin..!

(pi: #futbol) bölümü varken (pi: #furbol caps) bölümü açarak içerik ekleyen arkadaş (pi: @ayhanbeyy35) atıcaksan caps at.. sade bir fotoğraf atıp başlığa caps içeriğini yazıp paylaşma o caps olmuyor maalesef.. (seni örnek verdim gücenme puvo (pi: @ayhanbeyy35) )

bunun gibi bir sürü yazar bu şekilde başlık açıyor ve puiv kriterlerinin dışına çıkıyor ve saçma sapan bir hal alıyor puiv..

lütfen daha bilinçli olalım her şeyi kendi bölümünüze açmayı bırakın bencilliği bırakın..genel bölümlerin içerisine paylaşım yapın ve bizlerde paylaşımları bölümlerden takip ettiğimzde aradığımız içerikleri bulamıyoruz..

(pi: @bircocukabisi) kardeş sen de burayı facebook gibi kullanma istersen fan sayfası açmışsın birde..

ve moderatör arkadaşlar bu gibi başlık ve içerik paylaşımı yapan arkadaşları uyarırsa sevinirim..!

puvolar anlayışınız ve ilginiz için şimdiden teşekkür ederim..
 • 1
  sadurra 11 ay önce
  bu mevzu daha önce gündeme gelmişti, sen var mıydın hatırlamıyorum. sonra mortal şu minvalde bir şey dedi: ''sohbet bölümü varken, bilmem ne sohbet diye bölüm açıp oraya içerik atmanız hoş değil. ama biz bunu yasaklamayız, sadece öneride bulunabiliriz.''

  puiv'de bölüm serbestliği var. zaten herkesin moderatör olduğu bir site olarak geçiyor. sen istediğin kadar atar yap yani, formata aykırı bir durum yok. herkes aynı bölümü açsa dahi iyi olan bölüm kalitesini belli edecektir. ha 'içerikleri göremiyoruz' dersen, haklısın ama bölümlerin kapatılması gibi bir durum puiv'de imkansız gibi görünüyor.

  bir de farklı bölüm açarken tek amaç bencillik olmayabilir, ana bölüm moderatörünün belirlediği kurallar hoşuna gitmez, gider aynı bölümü farklı isimle açarsın.

  mesela yine ana bölüm moderatörü bir yazarı engeller, yazar gider bölüm açıp oraya ekler.

  aynı konuyu ben eleştiri başlığı olarak açtığımda saçma sapan atarlar, küfürler falan çok gördüm. bildiğin mevzu çıktıydı burada :)
  0
  gaddarus 11 ay önce
  böyle de olmuyo ki insan bir bölümde başlık açıyor sonra o başlık farklı bir bölümde aynısını açıyor yani bölümlerde çoğaldıkça aynı içerikli paylaşımlar da çoğalıyor.. senin dediğin gibi özgür bir site ama böyle de çok çileli oluyor..
  0
  sadurra 11 ay önce
  valla burada çözüm moderatörlerin farklı bi bölümde de açılmış olsa sonra eklenen aynı içeriği silmesi gibi görünüyor. bir ara mortal aynı içeriğin eklenmesini engelleyeceğiz demişti, sonra kaynadı o araya.
  0
  gaddarus 11 ay önce
  inşallah düzeltirler
 • 4
  ayhanbeyy35 11 ay önce
  merhaba , öncelikle bana karşı yorumun için teşekkürler , saygı duyarım fakat ; futbol caps diye bölümüm var diye bütün yaptığım paylaşımlar caps mi olacak ? zaten paylaştığım içerik caps olmasa dahi futbol ile yakından alakalı. evet futbol diye bölüm açmadım aynı isimde olmasın diye , fakat ne yaptığım paylaşımda ne yorumlarım da hiçbir zaman art niyet olmadı , olamazda . güzel yorumun için teşekkürler , ellerine sağlık. ( en azından kimseye saygısızlık , terbiyesizlik , argo vs. kullanmadığımı varsayarak , forumdaki paylaşımlarıma devam edeceğimden hiç şüpheniz olmasın . saygılar .)

  -- bu arada aranıza yeni katıldım 1 hafta anca oldu , puiv puanı ney bilmiyorum . anlatırsan yardımcı olursan sevinirim , teşekkürler . :))
  ayhanbeyy35 tarafından 11 ay önce düzenlenmiştir.
  0
  gaddarus 11 ay önce
  anlayışın için teşekkürler ama benim demek istediğim futbolla olan her konuyu (pi: #futbol caps) bölümünde paylşım yapman hoş olmuyor yani futbol caps bölümünde sadece futbol ile ilgili caps fotoğrafları paylaşırsan ve gerçekten caps olan fotoğrafları paylaşırsan daha güzel olur..
 • 1
  keyiftuccari 11 ay önce
  katılıyorum bende bununla ilgili bir yazı yazmıştım ama bulamadım şimdi.bolum açma olayına bir sınır getirilmesi gerektiğini düşünüyorum şahsen bu siteye ilk defa giren biri olsam bu ne aq diyip çıkarım. 10 tane siyaset,10 tane din ,10 tane tarih bölümü var ve nicesii ne gerek var bunlara hepsi bir yerde olsa da girip ne güzel sıra sıra okusak olmaz mı ve ben ilgilendıgım konularla ilgili başlıkları kaçırmamış olurum.bir de kategori,bölüm olayının güzelliği burda değil mi zaten.

  ayrıca karışık bolumunun kurucusu olarak boyle bir konuya değinmen şaşırttı beni :)
  1
  gaddarus 11 ay önce
  (pi: #karışık) bölümü ben puive kayıt olduğum da ilk açtığım bölüm ve o bölümü daha o konu da açılmamış bölümlerin yerine açmıştım ve çoğu zaman bazı içerikler hiç bir bölümün krıterlerine uymadığı için oraya açılsın diye açmıştım..bölüm kurallarında da belirttim zaten :)

  bende aynı fikirdeyim çeşitli ama aynı içerikleri içeren bölümleri tek ana bir bölümde toplansa daha güzel olur..
 • -4
  bircocukabisi 11 ay önce
  sanane lan yarrak halk beni seviyo milletin iradesine karşı çıkamazsın sen
  0
  gaddarus 11 ay önce
  senin gibi ergen, küfürbaz, egolu,beyinsiz kişiler puiv kalitesini düşürüyor birazcık eleştiriye açık olun!
  0
  ayhanbeyy35 11 ay önce
  özel mesaj gelir misin
  -1
  bircocukabisi 11 ay önce
  açığız işte eleştiriye, ne yaptık sanki.. ben bu siteyi böyle kullanmak istiyorum
  0
  gaddarus 11 ay önce
  (pi: puiv ana kurallar) isteğin gibi kullanmadan önce oku istersen
  -1
  bircocukabisi 11 ay önce
  ee hangisine aykırı davranıyorum
  0
  gaddarus 11 ay önce
  küfür
  -1
  bircocukabisi 11 ay önce
  ananızamı küfür ediyoruz amk kendi halimde takılıyorum işte
  2
  gaddarus 11 ay önce
  lan ne kadar kıt kafalısın neyse senle muhatap olmucak kolay gelsin
  -3
  bircocukabisi 11 ay önce
  0
  footish 11 ay önce
  olm ya puhahahaha
  0
  magic 11 ay önce
  lan ne adamsın sfafdafad


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...