büşra hemşire

  3
  systemfailed 1.9.2020 00:35
  tek suçu ankara büyük şehir belediyesi başkanı mansur yavaştan aşure istemesi oldu ve daha sonra adaletsiliğin kol gezdiği ülkemizde bu hemşire ağır bir şekilde tehtid edildi ve kimse oraları olmadı adalet bir kez daha bunu görmezden geldi. tabiki mansur yavaş kişi hakkında suç duyurusunda bulundu ve tepkiler çoğaldı sağlık bakanı fahrettin koca büşra hemşireyi arayarak yanında olduğunu bildirdi.

  arkadaş bu nedir nereye gidiyoruz adamlar ellerinden gelse herkesi öldürecekler kimse dur çüş demiyor bu adamlara sonra meydanlarda adaletten haktan bahsedıyorlar.
 • 0
  bablisok 1.9.2020 23:11
  “1934 yılında soyadı kanunu çıktı. herkes kendisine soyadını kendisi seçtiği için, insanların bütün gizli aşağılık duyguları ortaya çıktı. dünyanın en cimrileri ‘eli açık’, dünyanın en korkakları ‘yürekli’, dünyanın en tembelleri ‘çalışkan’ gibi soyadları aldılar." -aziz nesin-

  bu alıntı bize göstetiyor ki soyadına göre pirim yapan bir içişleri bakanımız var. cumhurbaşkanının kızına hakaret eden kişi içerde, ipek er'in haberini yapan muhabir içerde.

  döne döne bir hal oldu heralde
  1
  systemfailed 1.9.2020 23:14
  sonuna kadar haklısın