iyi partiyi fetöcü gösterme çalışmaları

  5
  sonjedi 8.5.2018 20:56 ~ 21:00
  lütfen hakkımda bir niteleme yapmadan önce yazdıklarımı bir okuyun..
  -----
  son günlerde bilmem fark ettiniz mi ama gerek basında gerek televizyonlarda gerekse de sosyal medyada bu konuda yoğun bir çalışma yürütülüyor.

  haberlere girmiyorum zaten biliyorsunuz, ama geçen şu fotoğraf daha çok akp ve muhafazar kesimin takip ettiği dindar facebook sayfalarında geziyordu, millet ise yorumlarda kadına sayıyordu. işte şimdi maskesi düştü, biz zaten onun fetöcü olduğunu biliyorduk gibi..

  geçen markete gittim sigara alıyorum, yanımda bir kaç kişi tartışıyor seçimler ile ilgili olarak, daha sonra aralarından biri "aslında akşener de akıllı kadın" dedi. diğerleri hemen atladı söze, ya o fetöcü sen bilmiyon mu diyerek..

  kadının bir bağı var mı yok mu bilmiyorum, bu ülke de 10 dakikada kimler kimlerden taraf oluyor belli değil, ancak akp daha 2 sene önce bu kadına bakanlık teklif etti. yani eğer iddia ettikleri gibi bir bağlantı varsa neden böyle bir şey yaptılar ?

  bu zamana kadar, somut olarak ortaya koyamadıkları bir şey yokken neden bugünlerde uçarı ilişkilerle, üçüncü sınıf fotomontajlarla "akşener fetöcü algısı oluşturmaya çalışıyorlar ?

  yaptığı hiç bir miting, hiçbir konuşma ve hiçbir faaliyeti, hiçbir televizyon kanalında verilmezken, neden en abuk subuk fetö - akşener haberleri anında servis ediliyor, manşetlerden düşmüyor..

  bakın şu videoyu vaktiniz varsa izleyin. bundan tam 20 yıl önce yapılan siyasete bakın.. videoda dikkatini çeken ilk şey bugünlerde görmeye hiç alışık olmadığımız bir şey.. evet ne kadar hoşgörülüler değil mi, birbirlerine karşı.. söz hakkı isterken izin istiyor koskoca başbakan ve yarının başbakan adayları..

  o günlerden bu günlere nasıl geldik ? bu son söylediğimi tek bir parti veya tek bir kişi için söylemiyorum, bütün siyasilere bakın hepsi birbirine hakaret ederek, aşağılayarak konuşuyor. sürekli birbirlerinin fikirlerini ezmeye çalışıyorlar.. kimi fazla yahut kimi az ama hepsi yapıyor bunu..
 • 0
  hedap 8.5.2018 21:59 ~ 21:59
  çabaya gerek yok şuan siyaset hayatına devam eden bir çok milletvekili parti başkanları yardımcıları vs yarısından fazlası feto içinden gelmiş yada yolu bır şekilde kesişmis kişiler.
  meral akşener in de muhterem hocam hocamız dediği günler olmadı mı? oldu. bu yoldan dönmüş mü, doğru yola gelmiş mi ona bakacaksiniz. ben artık meral akşener in bu örgüt amaçları için çalıştığına inanmıyorum. ama feto geçmişi yok demek kendini kandırmak olur.
 • 0
  bir_garip 9.5.2018 20:59
  kardeşim zaman çok hızlı ilerliyor. akşener o dediğin zamanlarda farklıydı şimdi farklı. 20 yıl diyosun, 20 yılda dünya tamamen değişti zaten. mesela ikinci dünya savaşında aynı safta olanlar önceden düşmandı, dost gibi geçindiler. abd ve rusya aynı saftaydılar ama savaştan sonra yıllar süren bir soğuk savaş dönemi oldu. yani siyaset, dünya sürekli değişir. bugünle dünü aynı tutmayın.
 • 0
  kazimsener1903 16.5.2018 22:59
  iktidarın kim baş kaldırırsa onun başınını hemen bir algı operasyonu ile ezeye çalışıyor .unutmayın bu ülkede kimse onlar kadar hoca efendi demedi bu piçe . ve yine unutmayın samsuna çıkanlarada hain dediler..