meral akşener

  5
  imperium 13.8.2019 10:20
  nasıl ki biz mhp’den ayrılıp partimizi kurma faaliyetini başlattığımızda önümüzü kesmek için bahçeli seçim istediyse, şimdi de babacan ve davutoğlu için benzer bir durumla karşılaşıp, küt diye seçimi önümüzde bulabiliriz.

  tek eksiğimiz muhafazakar dindarlara ulaşmakta yaşanıyor. çünkü erdoğan aramıza kalın bir duvar koydu. babacan ve davutoğlu’nun partisi bu açıdan muhafazakar dindar seçmene çabuk ulaşmayı kolaylaştıracak yapılar olacak, çünkü onlarla arasına bizim gibi duvar öremez. babacan ötekine rahat ulaşılabilmeyi kolaylaştırır ki bu bizim için çok önemli.

  gibi açıklamaları yapmış 'kurt' siyasetçi.

  bahçeli ve erdoğan gibi iki siyasi kurda rağmen kendine yer bulabilmiş, zekası ile adeta ikisini de neye uğradığını şaşırtmış bir lider.

  az oy aldı falan diye eleştiriliyor ama bence hiç de az oy almadı. millet erdoğan'ı lop diye yeneceğini falan zannediyordu herhalde.

  o az oy sayesinde bugün muhalefet en büyük 8 şehrin, 7'sini almayı başardı. kurduğu dengeli ve zeka dolu siyaset sayesinde, hdp'ye destek vermedi ama kürtlerin oyunu almayı başarabildi.

  babacan'a mesaj göndermesi, türkiye'nin geleceğinde meral akşener faktörünün çok güçlü olarak olacağını gösteriyor. kim bilir? belki de 2. başkan o olur, çok da güzel olur. bir kadın otursun o koltuğa.
 • 1
  magic 13.8.2019 10:37
  akıllı kadın severiz
 • 0
  etiam 13.8.2019 12:06
  pek güven vermiyor ama destekliyorum. seçim olsa akşener'e oy veririm.
 • kimdir

  yaşayan veya vefat etmiş tüm önemli kişiler hakkında bilgi verici başlıkların açıldığı bölüm.