akp vs chp kitlesi

  4
  hain 2.6.2019 13:10
  evet chp kitlesinde de çomarlar var fakat orana vurunca çok azlar.

  iki kitle arasında inanılmaz bir fark var. özellikle amatör seçim videolarını izleyince daha iyi anlıyorsunuz.

  kimse yanlış anlamasın ama ak parti kitlesi daha konuşmayı bile doğru dürüst beceremiyor fakat büyük resmi gördüğünü iddia ediyor.

  chp kitlesi çok daha eğitimli, saygılı ve gerçekten vatanın derdine düşmüş durumda, istiyor ki vatan elden gitmesin.

  akp'liye hiçbir şey anlatamıyorsun; din-tayyip-hastane kuyrukları üçgeninde dönüp duruyor, kulakları çalışmıyor sanki seni duymuyor.

  hele yaşlı dedeler neneler, geleceğimize tecavüz ediyorlar şu anda ama haberleri yok. uçmuş hepsi.
 • 0
  oric 2.6.2019 13:12
  chp'nin kitlesi çok iyi fakat kendi bok gibi. ekrem gibi adamı yine sahada yalnız bıraktılar. seçimi kaybederse sonu ince gibi olacak, bir yıldız daha kayacak. ak parti tüm devletin gücüyle, bakanlarıyla, kanallarıyla sahada, ekrem bir başına hepsiyle savaşıyor.
 • 2
  keepgoin 2.6.2019 13:21
  şerefine tayyip diye içen chp kitlesi mi çok iyi? güldürmeyin. okumakla adam olunmuyor. köylü halkın efendisidir diyen atamız var. ninelere dedelere laf atacağınıza kendinize bakın. hdp ile kol kol girmiş pkklının desteklediği imamoğlunu destekleyenler mi iyi? hmm bi düşüneyim. niye ağzını açıp da sizin desteğinize ihtiyacım yok demiyor. bal gibi de biliyor hdpliye ihtiyacı var yoksa istanbul'u nasıl alacak!!
 • 3
  karaatli 2.6.2019 13:47
  hayır puvo emin ol chp kitlesinin de büyük kısmı ağır çomar.özellikle ızmir tayfanin sancaktarlik ettiği bu grup raki içmeyi laiklik simgesi olarak görür.saat gece 3 te lise çağındaki kızı arkadaşı berkecan tarafından çatır cutur parkta sikilince bunu modernlik olarak görür,itiraz edeni yobaz diye niteler.uzun uzun yazılabilir ama anlatmak istediğim kitleyi siz zaten anladınız.ha bide bunlar her yerde mustafa kemalli tişört,bardak,bardak altligi vs.. giyer ama mustafa kemal ile ilgili gram bir şey bilmez.özellikle mustafa kemal dövmesi yaptırıp atatürk ilkelerini sayamayan tipler de senin "konuşmayı bilmiyor" dediğin ama comarlarinin karşılığıdır