gelecekte kılıçdaroğlundan beklentim.
 • 0
  tion 1 yıl önce
  demek ki yandaş medya çok başarılı. ben yandaş medyaya her zaman iq 10 seviyesindeler diye bakardım.

  şimdi görüyorumki genç insanlara bile (puiv yazarının genç olacağını tahmin ediyorum) kemal kılıçdaroğlu teröre destek veriyor algısını mükemmel şekilde yerleştirmeyi başarmışlar. gerçekleri saklamalarındaki başarıyı biliyordum fakat birde yanlışları aktarmadaki başarıları varmış.

  üzüldüğüm tek yön ise bunlar çekip gittiğinde arkalarında bırakacakları enkaz ve tamamen beyinleri yıkanmış bomboş, hayal kırıklarıyla dolmuş bir nesil. kolay değil bir insan sizi 15 yıl boyunca kandırıyor ve bunlar ortaya çıkıyor. en çok sevdiğiniz adam bir anda en nefret ettiğiniz adam oluyor. o saatten sonra kime güvenecek bu boş milyonlar ? hiç kimseye güvenemeyecekler. hayatların geri kalanını belli etmemeye çalıştıkları bir vicdan azabı, suçluluk ve tekrar söylüyorum kocaman bir hayal kırıklığı ile geçirecekler. umarım bu 15 yıl 25 yıl gibi daha uzun zamanlara kadar çıkmaz ve bu insanlar çok daha büyük acılar yaşamazlar.

  bir resimden bu kadar konuşulur mu arkadaş dediniz belki ama bu resim işin, ülke halkının saflığından dolayı düştüğü durumun özetidir.
  0
  yusufir 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  yandaş medya değil bu sosyal medya.
  benim için en büyük suç mal kilicaroglundadir.
  basarisizligina rağmen hala orda duruyorsa, akp de cok rahat yüzde50 oy alır.
  bahçeli gibi bir gereksiz zat hala mhp nin başında duruyorsa akp cok rahat yüzde50 oy alabilir.
  akp de hicbir suç yok cunku adamlar ülkenin bug unu kesfetmis. salak salak adamlar muhalefette dururken neden başa gelmesin? böyle bir muhalefet içinden siyrilmak cok mu zor allah aşkına?
  su akp yi kotuleyelimde huzura kavusalim mantigindan vazgeçin artik.
  tek çözüm var oda muhalefeti degistirmek.
  benim için siyasette kaybeden suçludur. o yüzden tek sorumlu muhalefettir.
  ben yine oyumu mhp ye verecegim. en azından bos bos elestiri yapmak yerine, ilerici düşünuyorum.
  ellerinde iphonelar, ustlerinde binlerce liralık kiyafetle,
  "ulke iyice fakirlesti yiaa" diyen orospu çocuklarndqn değilim.

  "bugun akp yi elestirip, muhalefetteki suçu hatayı gormezden gelen herkes akp nin iktidarda kalması icin gereken en sağlam zemin beton direkleridir."

  ve chp mhp gibi partilerdeki ""basarisiz"" liderleri destekleyen beyinsizler olduğu surece, akp rahat bir şekilde ulkenin irzina geçmeye devam edecektir.

  siz tek gözlüler olarak, biraz da etrafinizda acaba neyi gormedik diye bakin. belkide akp ye karşı çıkarken en buyuk desteği veren sizlersinizdir?


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...