2
zaman gazetesine desteğe giden bayanları darp eden güvenlik güçleri
ilgili linkten videosuna ve görsellerine ulaşabilirsiniz.yıllardır benim başörtülü bacıma şunu yaptılar bunu yaptılar diyen bi hükümetin yeri geldiği zaman baş örtülü bacılarımızı kan revan içinde bıraktığı gerçeğidir.yazık çok yazık.

http://www.evrensel.net/haber/274179/zaman-gazetesine-destege-gidenlere-polis-saldirdi

 • 1
  noauthorityforoldmen 1 yıl önce
  ulan ülkede omurgalı siyasal ve sosyal lider kalmadı.
 • -3
  unnamed 1 yıl önce
  Çünkü Zaman gazetesi fetoşu savunan bir terör örgütü kanalıdır
 • -4
  putperest 1 yıl önce
  al birini vur ötekine
 • 0
  jonathanlivingstonn 1 yıl önce
  sonucta hangi insan olur sa olsun ilk önce belirli bir saygı neticesinde işini yaparsın sonuçta karsindaki bayan...
  tabi feto da ayrı bir mesela
  ornek; zamanında tek turkiye ne bilim saçma saçma teror dizileri ile kürtleri karalamak
  her yerde bütün kürtlere pkk teror örgütü ile
  muhalefet et
  daha sonra gezideki direnişleri karala it gibi oradan oraya yayın yap insanları din üzerinden kandır sonra bizden medet ummayin ...
  vesselam akp de ergec patlak verecektir sistem bunu bir şekilde hazmedecektir ve kendiliğinden gerçekleşecektir yoksa torunların zikerlan seni ...
 • 1
  circlepit 1 yıl önce
  DİKKAT bakın ben o örgüt dediğiniz insanların yurtdışındaki yaptıkları okulda okudum(ülkenin ismini vermiycem). ybancıyım aslında. ilk olarak türkçeyi, dinimizi, ahlağı daha nice şeyleri onlar öğretti bize... namaz nedir, peygamber kimdir bilmezdik... hatta babama içkiyi bıraktırıp namaza başlatan da onlardı. hiçbir kötü şeylerini görmedim. ve siz diyorsunuz onlar terrorist. onların sayesinde şu an türkiyede eğitim görüyorum... bu kin, nefret nedir arkadaş...
 • 0
  sadurra 1 yıl önce
  "Siyasetin ve ticaretin dini imanı olmaz" lafını kanıtlamış bir iktidar eylemidir. Cemaat masum değil. Ama bu insanlar masum. Ne diyelim... Gezi de "başörtülü kızların o direnişe gitmesi hoş bir davranış değil" diyen cemaat abileri ve ablaları adaletin kime ne zaman lazım olduğunu anlayabilmişlerdir umarım. Zaman gazetesi iki yüzlü iktidar on yüzlü gazeteciler adam değil demokratlar oldu başımıza aristokrat. Nasıl bir ülke olduk lan biz?
 • 0
  tombalaci 1 yıl önce
  Artık kimin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu bile bilinemiyor. Devir değişti. Kime sorsan kendisi haklı. E haksız olan kim o zaman? Ülkece bir çıkmaza doğru gidiyoruz. Allah yardım eyleye..
 • 0
  kullanici 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  sizleri bir de şuraya alalım: http://www.puiv.com/i/zetpv5hw

  devlet objektiftir, sağcı, solcu ayrımı yapmaz. görüldüğü gibi. devlete, polise, askere karşı baş kaldıran kim olursa olsun müdahale edilir, edilmelidir.

  Paylaştığın haber sitesinin başlığına bak, zaman gazetesine desteğe gidenlere "polis" saldırdı. Sanki zevk için müdahale etti polisler.Sen kayyum atanan bir yerin kapanmasını engellersen olacak bu olur.
  0
  frostie 1 yıl önce
  simdi orası oyle ama kayyım neden atandı, atanmalı mıydı? Orda gercekten yapması gerekeni mi yoksa ustten aldigi emirleri mi uygulayacak. bunlarin gercek cevaplarini ogrenebilirsen polisin orda suc isledigini anlayabilirsin.
  1
  kullanici 1 yıl önce
  Polis emir ne ise onu yapar. Emir sorgulanmaz. Zaten hukuka aykırı emirler geçersizdir. İşin siyasi boyutu polisin işi değildir.
  0
  frostie 1 yıl önce
  görünüse gore yanlis biliyorsun. asilsiz bir hukmu uygulayan polis sucludur. ayrica oradaki herhangi bir insana siddet uygulamaya da hakki yok, orasi ayri mesele.
  -1
  kullanici 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Hiç sanmıyorum :) Polis emri uygularken sorumluluğu üstlerindedir. Kendilerinde değil. Özellikle toplumsal olaylara müdahale eden çevik kuvvetlerin. Durduk yere sokakta yürüyen vatandaşı filan dövdülerse, çekip vurdularsa o başka, dağılın ikazına uymayan insanlara gaz ve plastik mermi ile uzaklaştırmaları başka.

  Bu ayrımı yapamıyor zaten halkımız. Polis dağıl diyorsa, bölgeyi boşaltın diyorsa, halk bunu yapmak zorundadır. Yapmazlarsa müdahale edilir, zor kullanarak dağıtılır. Bilmiyorsanız hatırlatayım kardeşim :) Müdahale sırasında da yaralananlar filan elbet olur. Hiç öyle bir ortamda bulundun mu bilmiyorum, ama sıkıntılı bir ortamdır hem polis hem halk için.
  1
  frostie 1 yıl önce
  en iyi bosvermek. tartismaya gerek yok. olacagi varsa olur, bosver kardesim.
  0
  kullanici 1 yıl önce
  Peki. Aynen öyle.
 • 1
 • 0
  eski46lik 1 yıl önce
  Keşke cemaatin abileri bu ablaların yarısı kadar cesur olsaydı da yurt dışına kaçmasaydı. Cemaati severim yani şu alt tabaka dedikleri kısmı bu süreçde desteğimi de devam ettirdim ta ki badem bıyıkların yurt dışına kaçışını görene kadar. Ondan sonra anladım ki alt tarafın hiçbişeyde suçu yok üstteki çakallar istedikleri gibi oynatıyolar.

  Başörtülü bacıların kaşını gözünü patlatan , yerde sürüyen elbet cezasını bulacaktır. Manisa emniyet müdürü kelepçelemeden dolayı açığa alınmıştı. Ama onları oraya dolduran kendisi piyasa da gözükmeyen bademler de aramalı asıl suçu onlardan kim neyin hesabını soracaksa artık.
 • 1
  muhalifemuhalif 1 yıl önce
  zaman gazetesinin anti tayyip tutumunun, bir çok ideolojide olduğu gibi pkk yandaşlığına dönüşmesinden kaynaklı olan kayyuma karşı çıkan bacılara yapılan müdahaledir. Evrensel gibi sol ideoloji kafasında gazetenin, türbanlı bacılara yapılan müdahalede ( eğer sabah gazetesi kapanmasın diye karşı çıkan kadınlar olsaydı muhtemelen '' keşke öldürseler şu bağnaz yobazları'' diye manşet atacağı bir gazete) tepkisini koyması bir gariptir.
 • 1
  analizan 1 yıl önce
  Zaman Gazetesi'nin Haziran 2013 manşetlerine göz atınca 'etme bulma dünyası' diye içimden geçirdiğim olaydır.
 • -1
  muptezeldoktor 1 yıl önce
  Ulan peki daha önce Tayyip Erdoğan'ın götünü öpen ablalar abiler niye böyle düşman oldu. Tayyip Erdoğan yanlış birşey yapmadı. Siz eğer dindarsanız adam dinle ilgili bir kısıtlama getirmedi. Namazınıza karışmadı mahremiyetinize karışmadı. Sadece içinizde ki müslüman görünümlü cebini dolduran anası sikilik oruspu çocuklarının para kazanmasını engelledi. Ve bu vuruşun sesi sizden çıktı. Niye gardaş hayırdır siz demezler mi adama. Kocasından önce öne atlayana kaşar, karısını kendi varken öne geçmesine izin verene gavat derler bizim burda. Snickers tarafını seç
 • 0
  muptezeldoktor 1 yıl önce
  Bi de eğer bana cevap yazmayı düşünüyorsan daha önce fetonun kulları için yayınlamış olduğum metin kenarda hazır sana da bi kopya gönderirim. Teşekküre gerek yok
 • 0
  asipahi 1 yıl önce
  Basın özgürlüğü üzerinden zaten yeterince eleştiri oklarının hedefi olan ülkede ki sesleri ayyuka çıkarmaktır


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...