gidiyorum.

  4
  tomclancy 1.1.2020 23:11
  merhaba dostlar.
  aslında uzun zamandır düşündüğüm, ama nasıl yapacağımı bilmediğim, puiv hesabımı kapatma dönemi gelmiştir artık.
  bugüne dek paylaşmış olduğum başlıkların pek de önemi olmadığını, değerli olduğunu hissettiğim paylaşımlarında yalnızca şiirler olduğunu ve bunları da zaten dijital ortamda farklı yerlerde depoladığımı fark ettiğimde, anonim olma hayalimi gerçekleştirme isteğim daha da arttı.
  düşüncelerimi, duygularımı sosyal medya üzerinden paylaşarak okunup unutulmaya mahkum etmektense, daha önce hiç var olmamış sanal bir kişilik olmayı yeğlerim.
  çünkü bugüne dek yalnız paylaşımlarım değil, yorumlarımda insanlar arasında ayrıma sebep oldu. toplumsal birlikteliği savunan bir birey olarak artık ne siyasi, ne de tarihî konular hakkında herhangi bir paylaşım yapmayacağım. bu amaç doğrultusunda da önceden yapmış olduğum tüm yorum ve paylaşımların ortadan kaldırılması için tüm sosyal medya hesaplarımı kapatıp sanal ortamın sessizliğine bırakıyorum.
  puiv'de zaten pek aktif birisi olmadığım için tanıyanım da yoktur. varsa da veda olsun diye bu gönderiyi paylaşıyorum.
  uzun lafın kısası, fikirler ve duygular değişkendir. dün savunduğum bir şeyi bugün kötüleyebiliyorum ve ileride kendi adıma utanç duymamak için en azından sanal ortamdan uzaklaşıyorum.
  hepiniz hoşça kalın.
 • 0
  athenaa 1.1.2020 23:24
  güle güle puvoo
 • 0
  gamzeszgin 2.1.2020 03:11
  bu beni niye bu kadar hüzün dolu yaptı ki?
 • 0
  kaptanblack 25.6.2020 03:40
  bu ben... "fikirler ve duygular değişkendir. dün savunduğum bir şeyi bugün kötüleyebiliyorum."