insanların karanlık tarafı

  4
  cagrialaf 25.7.2020 19:43
  selam dostlar, bir şey sormak istiyorum.

  bir ay kadar önce bir taşıt aldım. ( daha iyileri yakanızdan düşmesin. ) bebeklerin doğmadan elbise, bebek arabası, yatak sahibi olduğu gibi bende taşıt gelmeden garajını aksesuarlarını vs hazırladım. erkekler daha iyi anlar bu hevesi. velhasıl taşıtı aldıkdan 1 gün sonra pasta cilasını, alt takım bakımlarını yaptırıp pırıl pırıl yaptım koydum garaja. o gece şöför kapısına taş ile a harfi yazmışlar, ertesi gece benzin kapağından sağ ön kapıya kadar derin bir çizik daha atmışlar, sonraki gece de depo kapağı arkasına kalp ritmi çizmişler. daha sayamadığım bir çok şey. 15 dakika da bir tekrar gelir umudu ile rahat koltuğumdan kalkıp pencereden araca bakıp geliyorum iyice ayarlarım kaçtı yani.

  merakımdan soruyorum belki aranızda araba çizen vardır söylesin kızmıyorum cidden merak ediyorum neden yapılır bu ? para nasıl kazanılır onu mu bilmiyorlar yoksa başkaları kendinden iyi olanı görünce sinir mi oluyorlar? tipime mi gıcık oldular ? 3 yıla kadar hapis cezası var onarım ücreti hariç 3500 lira para cezası kesin. bulsam sinirli anıma denk gelir hassas bir yerine vurur öldürürüm diye ben korkuyorum onlar hiç korkmuyorlar mı ?
 • 1
  champ 25.7.2020 21:42
  muhtemelen seni çekemeyen birisi yaptı, fazla uzakta arama suçluyu
 • 0
  alkoritma59 26.7.2020 19:19
  hayırlı olsun puvo, umarım bu makus olaylar son bulur.

  taş yakından gelir kardeşim. geçmiş olsun tekrardan (garaja kapı falan yap ya da hemen çıkabiliyorsan alarm tak arabaya, hatta pitbull falan bağla.. 35'e yaklaşıyorum ve şu ülkede öğrendiğim en önemli şey; kendi malına kendin sahip çıkacaksın! kolluk güçleri maalesef bu işe yaramıyor)
  0
  cagrialaf 26.7.2020 20:18
  çok haklısın abi. yakınlarımdaysa bir daha gelmez çünkü ettiğim yeminleri duymuştur illa ki. umarım son bulur 🖐🏻