konyaspor taraftarı mete kalkavan'a soruyor

  -2
  meqt 14.1.2017 19:57
  annen evde mi?
 • -1
  ofsaytsizburak 14.1.2017 20:15
  ya ** gidin bu adamın bizi biçmediği tek maç bu,aç bakayim mete'nin yönettiği diğer galatasaray maçlarına. bu adama küfür etti tüm taraftar maçlarda.


  adamın beceriksizliğini rakip takıma atmayın.
  -2
  meqt 14.1.2017 20:23
  rakip takıma kim ne attı? ben sadece buraya konya taraftarının mete kalkavan'a yönelttiği soruyu paylaştım
  -2
  ofsaytsizburak 14.1.2017 20:24
  şimdiden yazayim de burdan bu konuyla ilgili galatasaray'a laf gelir diye.
  -1
  meqt 14.1.2017 20:34
  sen bence olanlardan haberdarsın suçlu hissettiğinden böyle bir patlama yaşadın :d
  0
  ofsaytsizburak 14.1.2017 21:12
  suçlu hissetmek ? ulan az bilgin olsaydı bunu demezdin mete kalkavan'ın ne kadar bizi biçtiğinden haberin yok. bu adam acemi acemi. gelip her zamanki gibi anadolu taraftarları galatasaray'a yüklendiler bu sebeple.
  -2
  meqt 14.1.2017 21:17
  anı değerlendiriyoruz geçmişi değil
  -1
  ofsaytsizburak 14.1.2017 23:08
  geçmişte bizi biçen adam neden bizi desteklesin ?
  -2
  meqt 14.1.2017 23:56
  onu da mhk başkanına sorabilirsin hangi takıma zıt gidiyor şu an açıklamaları vs. her şey ortada

  madem geçmişe giricez aklıma gelenleri sayayım ben o yönetimini siktiğim hakem çakması geçen senelerde sizi biçtiyse neden ziraat finalinde fenerbahçe karşısında biçmedi? galatasaray'ı önceden biçti diye ziraat finalinde ödüllendirdi mi yani?

  neden fenerbahçe bjk maçından önceki maçta quaresma'nın kırmızı kart görmesi gereken pozisyonda(oyuncuya arkasından çift daldığı) kart göstermeye bile tenezzül etmedi ki gösterseydi quaresma derbide cezalı duruma düşecekti zaten sarı kart sınırındaydı ama bunlar hep geçiştirildi nasılsa zararı fenerbahçe'ye dokunuyordu o yüzden sorun yoktu

  şimdi de jong'un kart bile görmediği, sneijder'in sert itirazlarına sadece sarı kart(ki o da devre arasında ancak gösterilmiş) konyasporlu oyuncunun faul bile yapmadığı pozisyona sarı kart verip oyuncu itiraz etti diye 2. sarıdan atıldığı bir maç geçti ilk yarıda böyle başlamıştınız ikinci yarıda da böyle başladı lige anca böyle tutunabiliyorsunuz, melonun(çoğu kez bileğe basan, sakatlayıcı hamlelerde bulunan köpeğin) kırmızı kart görmediği bir sezonda şampiyon olmuşluğunuz var hayırlı işler beyler anlatabildim umarım
  -3
  ofsaytsizburak 15.1.2017 00:17 ~ 00:19
  ulan her galibiyetimizde nasıl çıldırıyosunuz ulan ne gülüyorum şuan dahsjajsjajdj

  2 senedir mahmut uslu ve aziz her istedikleri açıklamayı yapıyor hakemlere ve takımlara karşı. ceza almadılar aldılarsa yarıya indirildi cezalar.
  maç sırasında eline mikrafonu alıp istediği gibi konuşan başkan mı dersin,sürekli atıp tutan yönetici mi dersin,ağabeyleri hocaları diyerek iftira atan oyuncu mu dersin.
  ayrıca van persie'nin,josef in kaç kere faul yapıp kart görmediklerini de biliyoruz. van pörsüğün tolgay a çifte girdiğini de ayrıca geçen sezon kadıköy de attığınız golün ofsayttan geldiğini de.
  4.yıldızı seve seve taktığımız sezonunda kendi takımın için ne kadar şaibeli maçlar geçtiğini unutmuşsun aç tekrar gözden geçir sonra laf edersin.
  evet melo kırmızı hakedecek çok hareket yaptı fakat deli gibi sarı kart gördü bunu da yazmazsın işine gelmez.
  konya maçını öyle bi anlatmışsın ki sanki bizim lehimize kararlar verilmesi oyunu çok etkilemiş gibi. konya 11 kişiyle ne oynadıysa 10 kişi de aynı oynadı.

  ilk yarı nasıl geçtiyse demişsin ilk yarı ciddi tartışılacak maçımız yok(bizim lehimize) varsa ufak kararlar çalınmıştır lehimize onlar da hakem hataları o da her maç olur normal birşey.

  ayrıca 34 maç oynanan ligde şampiyonluğu melonun kırmızı kart görmemesine bağlıyosan tam bir futbol cahili veya bilinçli propagandacısındır.

  -2
  meqt 15.1.2017 01:30
  haklı galibiyetiniz olsun tebrik edelim git bir daha izle o final maçındaki mete kalkavan'ın faul pozisyonlarını geçiştirmelerini dostluk maçı yönetir gibi maç yönetti aksini iddia edebilir misin?

  adam akıllı yönetsinler hakemler de maçları eyyam yapmasınlar kafalarındaki tilkiye göre hareket etmesinler biz de açıklamaları yapmak zorunda kalmayalım ama hakemlerin hata yapması normal bizim açıklama yapmamız sorun teşkil ediyor amk ülkeye bak algı zaten bu yönde sabit

  van persie tolgay'a çift girmedi bileğine bastı ve bastığı anda da çekti sizin bruma gibi göz göre göre bastığı halde basmaya devam etmedi van persie

  pardon ofsayt mı? gülmeli miyim şu an açtım pozisyonu izledim muslera ceza sahasının nerdeyse sonuna gelmiş topu tokatlamış top diego'nun önüne düşmüş vurmuş gol olmuş bu mu ofsayt "buraya gülücükler koyduğumu farzet"

  kırmızı kart görmesi gereken eleman sarı kart yiyince çözülüyor yani?

  konya maçında ne mi oldu bahsettiklerimden tekrar bahsetmeyeceğim iki ekleme yapacağım sadece 26. dakikaydı yanlış hatırlamıyorsam semih kaya ceza sahasında topa müdahalesi olmadan konyasporlu oyuncunun pozisyonunu bozdu tabi burası türkiye müdahalesinin şiddeti tartışılacak oyuncu kendini bırakmış pozisyonda güçlü kalması falan lazım denilecek ve geçilecek peki ya son dakikadaki el pozisyonu yorum bile yapmaya gerek duymamışlar...

  34 hafta boyunca defansif görevini en sert şekilde rakiplerini sakatlamaya yönelik hareketleriyle dolu bir oyuncunun kırmızı kart görmeyişini dile getirmemi futbol cahili olmam veya propagandacı olmamla örtbas edebileceğini sanıyorsan da yanılıyorsun
  -2
  ofsaytsizburak 15.1.2017 06:53 ~ 09:05
  aynı uzunlukta örnekler vererek devam ederdim sabahın körü ama.
  kim orta açıyodu unuttum ama o orta açtığında van persie ofsayttaydı ve pasif değil aktif çünkü van persie ye açılıyodu bu durumda ofsayt oluyor muslera yumruklaması rvp yi pasif bırakmaz futbol oynayana kural mı öğreteceksin ?
  aç biraz diğer ligleri izle. sert faullere bile zor faul çalınır hatta mike dean'in tottenham maçlarında tottenham lehine kararlar aldı hep kimse sizin kadar ağlamadı. yani sert faul yaptıysa(ayrıca bi yerinden atma her maç sert girdi evet ama her maç çelme tekmesi yok) hakem kesin faul verecek diye birşey yok oyun sağlığı için devam ettirebilir veya melo dan yüksek cüsseye sahipse yine devam ettirebilir. he bide stsl de görev yapan bir tane düzgün hakem söyle ve o sağlam hakem galatasaray lehine hep karar versin. o vakit şaibeli maçtır ona birşey demem. fakat öyle birşey yok. hert sert girişen oyuncuya kırmızı verilseydi futbol sektöründe savaşçı ortasaha diye bir kavram kalma futbol hafiflerdi. çünkğ savaşçı ortasaha lar her maç böyle sert girişimlerde bulunur.
  ne olursa olsun dışarıdan hakemlere sallayamazsın.taraftarların arasını açacak açıklamar yapamazsın etik değildir ama deli olan başkanınız tribünlerde hocaya küfür bile eder ceza almaz. bunu önemsiz gibi görüyosundur alıştığından ama öyle değil işte bu futbol kalitemizi düşürüyor. dünyanın başka hiçbiyerinde 2 3 maçta bir hakemlere sallayan hoca veya başkan(mourinho hariç),aynı şekilde maç sırası ve sonrasında bu kadar rahat davranan(konuşma tarzından) yönetici de göremezsin. hakemden memnun olmadılarsa basına ağlayıp taraftarını uyutmaz gerekli kurumlara şikayetini bildirir. etik olan budur.
  konya maçında hakem hatalarını söylersin fakat bu sezon bizim aleyhimize çalınan faulleri neden söylemezsin ? bak al sana galatasaray şikeci düşüncesini savunan propagandacı oluyosun ayrıca maddi durumuyla dalga geçtiğiniz kulübe(aynı zamanda her sene tüm dosyaları uefa tarafından kontrol edilen kulübe) şike yapıyo demeniz ayrı gülünç durum.
  haklı galibiyetimiz yokmuymuş 1-2 tane hafif lehimize çalınan pozisyon olması bu maçı şaibeli mi yapıyor ona bakarsan her maçta 1 2 tane garip faul çalınır. hakem hataları o maçı haksız yapmaz hele çok az derecedeyse. hem geçen sene hem şamp olduğumuz sene fenerin kaç tane şaibeli maçı olduğunu da biliyoruz ama kendinizi örtüyosunuz.yapmayın.futbol dışı konuşacaksanız da kendi lehinize çalınan kararları da konuşun. ayrıca yıllardır anadolu kulüpleri aleyhine faul çalınır büyük kulüplere karşı oynayınca bu hemen hemen her maç böyledir bunu da göz etmezsin tabi.
  sneijder,muslera,yasin in formunun tavan yaptığı sezonda şampiyonluğumuzu şaibeli buldunuz(kendi maçlarına da göz at o sezon) melo nun kırmızı görmemesine bağladınız buna 4.yıldızı takamama kuyruk acınızı ve aziz in kendinizi uyuttuğunu fark edip başka takımlara saldırmanızı destekliyor. aklınız "acaba bugün gs bjk maçlarında ne yanlış kararlar alındı hemen internette şike demeliyim"buna bağlamışsınız. yazık. futbol dışı kadar az futbola önem verseydik belki futbol kalitemiz gelişirdi.
  -2
  meqt 15.1.2017 14:13
  propagandaciyim futbol kalitemizi dogrulari savunarak dusuruyorum turk futbolu beni affetmeyecek kahroluyorum...
  -3
  ofsaytsizburak 15.1.2017 15:48
  ahaha kendi takımın aklına gelince nasıl da konuyu dalgaya çevirmeye çalıştın.


  evet doğruları savunurken kendi takımını mükemmel şaibesiz takım olarak görüyosun bravoo
 • 1
  ismail5412 14.1.2017 23:58 ~ 23:58
  birde gidin trabzonspor maçlarındaki hakemliğine bakın. hatta tüm trabzonspor maçlarına bakın. neredeyse her hakem bi imza atmıştır her maça