küçükçekmece'de yunuslara saldıran ibnelerin son halleri

 • 4
  hedap 11.4.2020 20:48
  bugüne kadar tanıdığım bitlisliler hiç böyle tipler değildi ama yakalananlarin hepsi suç makinası.
  3 ünde çocuğa cinsel istismar suçundan sabıka var, adam yaralama suçları var. kendilerini özerk bir aşiret zannetmiş orospu çocuklari.
  2
  bustapolito 11.4.2020 21:14
  valla şöyle bi şey söyliyim kötülemek olmasın ben o kadar ayrıntısını bilmiyordum, zaten çoğu öyle bağcılar için de geçerli bir durum bu kendilerini aşiret sanıp aşiretin ne olduğunu bilmeden sadece maksat kalabalık olalım, birilireni vurup öldürelim, kan davası peşin de koşalım bu mantık ile devam ettikleri için adam olmayacaklar hiç birisi de olmadı tanıdığın hepsi böyle.
  1
  hedap 11.4.2020 21:22
  esasında hiç biri istanbul'u hak etmiyor. hak ettikleri şekilde ellerine koyunları keçileri verip yaşamalari gereken doğal yaşam ortamlarına ve çobanlık mesleklerine geri döndürülemeleri lazım. ben cebimden koyun keçi alacak para veririm şahsen. istanbul'dan 1 2 milyon kişi de elini taşın altına koyup bunlara gerekli alet edevati temin edip göndersek aradığımiz huzuru bulabiliriz sanırım istanbulda. yine distopyalardayim:)
  1
  bustapolito 11.4.2020 21:58
  hahaha ya onu önceden düşünecektik işte artık buradalar yerleştiler ettiler ve şuan artık köy hayatı diye bi şey kalmadı oradaki gençler bile artık büyük şehire yerleşmek istiyor haliyle öküzlük toplanıyor burada aslın da istanbul ayrı bir ülke olmalı diye düşünüyorum, buraya ait bir pasaport çıkartacaksın, gerekirse genel kültürden bile geçireceksin ama her şey benim hayalperestliğim ile olmuyor tabii :)
  0
  athenaa 11.4.2020 23:01
  ıste bu gereksizleri salip birakmasalar boyle seyler de olmayacak.