2
mortal ne yapmaya çalışıyor?
steam oyun şeyleri, inci sözlüğe rakip olmalar falan. sizce de bunlar garip değil mi? admincim bak eğer buranın nüfusunu gençleştirmeye çalışıyorsan şimdiden söyle erkenden siktir olup gidelim. umarım kendi reklam şirketini kuracak kadar büyütemezsin puivi. yoksa işimiz iş. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  insanların ekmek kapısına beddua etme
 • 2
  canki 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  herşeyi mortala yuklemek aslında çok yanlış cünkü o sadece yönetimde görünen kısım.
  reklamlar konusuna gelicek olursak facebookda puiv caps adında bir sayfa var , bu sanırım ilk dönemlerde acılmış - inci sözlük böyle yaptı tuttu bizimki neden tutmasın- kafasıyla yapılmış birşey. peki dogru bir yöntem mi ? bana kalırsa değil ama dogru veya yanlış facebook sayfası sayesinde üye sayısı arttırıldı. steam konusunda ise sanırım hızlı karar aldılar çünkü gelicek kitle belliydi , açıcakları başlıklar ve giricekleri entrylerde ama maalesef bunu dusunmediler. peki steam sayesinde kalıcı yazar sayısı kaç ? bunun sayısı oldukca azdır diye düşünüyorum.
  //burada kendimce puiv nasıl yükseliri acıkladım // puivi gercekten yükselticek sey radyodur çünkü insanlar kendilerini yanlız hissediyorlar
  her ne kadar sosyal medya platformları yanlızlıgımızı bastırmaya çalışsada olmuyor artık insanlar ondanda sıkıldı . bu düşüncelerim 7 aydır her gün saatlerce girdigim ve gelişmesi için cabaladıgım puiv içindir umarım istedigimiz noktalara ulaşırız :) (pi: @mortal) (pi: @oxygen) (pi: @bobina)(pi: @steam) bu düşüncelerimde sizde oldugunuz için sizide eklemek istedim fikirleriniz benim için önemli.
  1
  oxygen 1 yıl önce
  teşekkürler canki. radyo ile ilgili zamanında çok uğraştık. benden çok (pi: @bobina) uğraştı. sürekli yayınlar yaptığımız dönemler falan. ama destek çok azda kaldı. radyo kadrosu olarak da çoğalamadık. dinleyici de az olunca biz de ara ara keyif alacağımız şekilde yapmaya başladık. radyo çok ileri gidebilir bu da puiv'e katkı sağlayabilirdi. ama dediğim gibi temel sıkıntı kadro. 2-3 kişiyle dönmüyor.

  ki ben şu an yeni bir ortamdayım şu an sadece yönlendirebilirim. şu sıralar yakın zamanda 1 yayın düşüncem var ama sürekli yayına dönüştürebileceğim ne zamanım, ne mekanım, ne de materyalim var. eğer ki çoğalırsak neden olmasın?
  1
  bobina 1 yıl önce
  (pi: @canki) geçen sene 5 aya yakın her gece 24- 3,4,5 arası max 9 kişiyle yayın yaptık oxy her yayında vardı çoğu zaman 3 kişiydik elden geldiğince uğraştık da insanlar radyo dinlemeyi sevmiyor sanırsam yine ara ara yayın yapıcaz umarım puiv de gelecekte küreselleşir
 • 0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  mortal kimmiş, ne iş yaparmış, kaç para kazanmış gram umrumda değil.

  zoruna giden varsa oda açsın bi site oda uğraşıp parasını alsın.

  şuan puiv yazarları ve sakin ortamından gayet memnunum. arada hareketlendirmek için aylık yapılan ataklarlarlada yeni puvolar ediniyoruz. bence bi yazarı ilgilendiren bu kadar.
  0
  ismail5412 1 yıl önce
  bu kadar uzun süreceğini düşünmüyorum.


 • puivesor

  Puiv üyelerine sorular sorulan bölüm.

  313 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  magic

  banabubade
  • soracağınız soruyu başlığa tam olarak yazın
  • soruyu yarım bırakıp içerikten devam etmeyin
  • soru cümlesi olmayan başlıklar açmayın
  • belli bir konudaki soruyu ilgili bölüme sorun (örnek: tarih)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...