adalet birisini öldürmesini beklemiş

  7
  systemfailed 27.5.2020 16:44
  zeynep şenpınar'ı öldüren boksör selim kemaloğlu'nun 14 suç kaydı olduğu ortaya çıktı
  muğla'da milli boksör olduğu öğrenilen selim ahmet kemaloğlu'nun zeynep şenpınar'ı bıçaklayarak öldürmesinin ardından 2011'den bu yana 14 suç kaydı olduğu ortaya çıktı
  muğla’da sevgilisini öldüren boksör selim ahmet kemaloğlu’nun kasten yaralama ve cinsel saldırı gibi suçlardan 14 ayrı suç kaydı olduğu ortaya çıktı. kemaloğlu’nun ayrıca geçen sene cinsel saldırı suçundan gözaltına alındığı, ifadesinin ardından serbest bırakıldığı öğrenildi.

  ramazan bayramı'nın ilk günü olan geçen pazar sabahı 05.30'da menteşe ilçesinin kötekli mahallesi'nde meydana gelen olayda, milli boksör selim ahmet kemaloğlu, sevgilisi zeynep şenpınar'ı dövdükten sonra mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla öldürmüş, sonra da kendini yaralamıştı.
  cinsel saldırı suçundan gözaltına alınmış

  kemaloğlu'nun son olarak 28 ağustos 2019'da 'cinsel saldırı ve kasten yaralama' suçundan gözaltına alındığı ve savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldığı kaydedildi. kemaloğlu'nun ayrıca 'nitelikli dolandırıcılık ve trafik güvenliğini tehlikeye sokma' suçundan da kaydının bulunduğu öğrenildi.
 • 1
  gamzeszgin 27.5.2020 17:07
  hep olan bu değil mi zaten, birinin canına kastedilmesini bekliyoruz. insanlar, özellikle kadınlar görüyoruz seslerini duyurmaya çalışan, "ölmemi mi bekliyorsunuz" diye yakaran.
  zeynep'in de geçen hafta suç duyurusunda bulunduğu ancak birkaç gün sonra korkudan şikayetini geri aldığı da ortaya çıktı.
  gerçekten soruyorum neden?
  neden birilerinin cezasını vermek için önce masum insanların ölmesi gerekiyor.
  bir de bayram demiştik değil mi?
 • 0
  666o999 29.5.2020 06:03
  bu ülkede adalet madalet yok... kendi cinsimden utanıyorum böyle haberler okudukça...