0
agar io'nun tahtını kapacak olan slither io
slither io bir çoğumuzun duyduğu agar io'nun tahtına konmaya kararlı.

aynen agar.io gibi tarayıcı tabanlı çalışan oyunun android ve ios versiyonları da bulunuyor. slither.io nisan 2016'da yayınlandı ve hızla tüm internete yayılıyor.

aslında oyun size bir yerlerden tanıdık geldiyse, ve nereden tanıdık geldiğini tam hatırlayamadıysanız sizi hafızanızın derinliklerine gitmeye davet ediyoruz. bundan yaklaşık 20 yıl kadar öncesine. yok edilemez, hatta yok edici nokia 3310'ların zamanına geri dönelim. her nokia sahibinin, başka seçeneği olmadığı için zaman geçirmek uğruna çılgınca oynadığı yılan oyununu hatırladınız mı? işte, slither.io'nun yılan ile agar.io'nun bir araya gelmesinden ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz.

nokia 3310 snake oyunu

oyunun amacı yılan'daki gibi sahip olduğunuz yılanı olabildiğince uzatmak ve agar.io'daki gibi daha küçük yılanları yok etmek. yalnız bir noktada agar.io ile ayrılıyorlar. agar.io'da nasıl temas ederseniz edin, kendinizinkinden küçük bir topa denk geldiğinizde oyunu kaybediyordunuz; slither.io'da ise sizinkinden büyük bir yılanın önünü kesip başka bir oyuncunun oyununu bitirebiliyorsunuz. hatta yok ettiğiniz yılanın parçalarından beslenerek kendi yılanınızı büyütebiliyorsunuz.

oyun bu kadar basit ve yılanlar da kişiselleştirilebilir olunca agar.io'da olduğu gibi yaratıcı kullanıcıların ortaya çıkaracağı görüntüler de merakla bekleniyor. dünya çapında birçok oyuncu agar.io'daki toplarını kişiselleştirerek oyunu yaratıcı bir platform haline getirmişti.

bazı siyasi parti destekçileri propaganda amaçlı bile kullandı.

tıklayın


slither io çoğunuzun gördüğü belki oynadığı agar io'nun tahtına oturabilir mi sizce ? yorumlayın :)

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır.popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...