apex legends

  0
  fakir 19.2.2019 16:48 ~ 16:51
  bir battle royale oyunu. daha önce başlığının açılmamasına şaşırdım. az önce indirdim, 4 oyunun sonunda 1-2 kişiyi ancak öldürebildim. ama gerçekten eğlenceli.

  pubg oynarım, fortnite hiç oynamadım ama izledim. fortnite bana çok hareketli geliyordu, bu yüzden hiç ısınamadım. pubg'de ise dakikalarca loot yaptıktan sonra en ufak bir hatada geçen tüm zamanın boşa gitmesine sebep olması sinir bozucu bir durum. apex'te böyle bir şey yok. pubg'yi severim ama apex daha hoş geldi şu an için bana. önümüzdeki günlerde artık karar vereceğim.

  oyunun en iyi yanı bence karakter sistemi ve her karakterin kendi yeteneklere sahip olması. oyunda niye solo mod yok diye hayıflanıyordum ama bu oyunda gerçekten solo mod olmaması gerekli. çünkü karakterler birbirini tamamlıyor. takım ve karakterler ne kadar uyumluysa kazanma oranı da o kadar artıyor. örneğin ben oyunu yeni öğrendiğimden pek takıma katkı yapamıyorum. karşıda ise voltranı oluşturmuş squad gelip bizim dağınık takımı yeniyor.

  eğer bu oyunu oynayan veya oynamayı düşünen olursa, beraber oynamak için bana öm atabilirsiniz.
dün
 • oyunlar

  Oyunlar hakkındaki düşüncelerinizi veya paylaşmak istediklerinizi,tavsiyelerinizi,yeni kişiler ile tanışıp yeni oyunlara katılmak isterseniz bölümümüze bakmanızı tavsiye ederim. -Bölüm Yetkilisi;KnighT

 • küfür ve argo içerik yasaktır.

  pornografik görüntü paylaşmak yasaktır.

  spam,flood yasaktır.


  kuralları çiğeneyenler bölümden engellenir veyahutta siteden engellenebilir.