erdağı medikal

  0
  erdagimedikal 28.2.2017 13:01 ~ 23.3.2017 17:11
  merkez ofisi istanbul’da yer alan erdağı medikal sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet vermektedir. 2004 yılında sağlık kurumu işletmeciliği ile hizmet vermeye başlayan erdağı medikal 2012 yılı ile birlikte sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet veren doktorlara ve sağlık kurumlarına kaliteli medikal sağlık ürünleri temin etmektedir. bünyesinde işletmeci ve satış temsilcileri ile birlikte alanında uzman olan başarılı doktor, kimya mühendisi, biyomühendis uzmanlarının da yer aldığı erdağı medikal profesyonel hizmet anlayışı ile sektör içerisindeki çalışmalarını sürdürmektedir. önceliğimiz “insan sağlığı” sloganıyla yola çıkan erdağı medikal’in temel prensibi “ kalite, güvenilirlik, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden ödün vermeden daima etik değerlere bağlı kalarak hizmet sunma” anlayışına dayanmaktadır. her yaşta güzellik için doğal ve estetik dokunuşlar için yanınızda olan erdağı medikal her zaman doktorların yanında yer alan bir çözüm ortağı olmaktadır. erdağı medikal’in sağlık sektörü ve medikal estetik alanında hizmet veren doktor ve sağlık kurumlarına sağladığı ürün ve hizmetler şu şekildedir:

  dpg prp kitleri

  dpg prp trombosit konsantre sistemisaç tedavilerinde, yaşlanmış ve hasar görmüş cildin yeniden yapılandırılmasında, ortopedik sıkıntılar ve spor yaralanmalarının iyileştirilmesinde ve dental tedavilerde kullanılmaktadır. bu tedavi yönteminde kullanılmakta olan saç prp kiti, estetik prp kiti, ortopedi prp kiti ve dental prp kiti için en gelişmiş trombosit konsantre sistemlerini erdağı medikal aracılığıyla temin etmeniz mümkündür. italya’da üretilen dermoaroma prp kitlerinin türkiye distribütörü olan erdağı medikal, napoli federico ıı üniversitesi malzeme mühendisliği ile ortak gerçekleştirdiği arge çalışmaları sayesinde dpg prp kitleri amaca yönelik özel trombosit konsantre sistemlerine sahiptir. dpg prp kitleri ile tedavinin uygulandığı alan daha sağlıklı, daha genç, daha güzel, daha canlı ve daha güçlü olacaktır.

  dermyal hyaluronik asit bazlı dermal dolgu

  doğal ve kalıcı dolgu tedavilerinde kullanılan dermyal hyaluronik asit bazlı dermal dolgu başarısını kanıtlamış tedavi yöntemlerinin başında gelmektedir. asit bazlı dermal dolgu tedavilerinde kullanılan hyaluronik asit bazlı dermal dolgu ürünlerini erdağı medikal güvencesi ile temin etmeniz çok kolaydır. medikal estetik alanında hizmet veren doktorların ve sağlık kurumlarının en çok tercih ettiği dolgu yöntemi olan dermal dolgu tedavilerinde kullanılan dermyal hyaluronik asit bazlı dermal dolgular isviçre’nin cenevre kentinde üretilmektedir. hyaluronik enzim tedavisi yüz, el ve dekolte bölgelerinde kullanım için uygundur. hyaluronik asit dolgusu, hyaluronik asit dudak dolgusu, hyaluronik asit yüz dolgusu ve gözaltı ışık dolgusu tedavileri alerjik herhangi bir reaksiyona neden olmamaktadır. italya, isviçre, almanya, ingiltere ve fransa başta olmak üzere çoğu avrupa ülkesinde kullanılmaktadır. son dönemlerde orta doğu ülkelerinde ve rusya’da kullanılmaya başlanan dermyal hyaluronik asit bazlı dermal dolgu tedavileri derinin kalınlığında hızlı bir artış sağlar ve uygulanan bölümlere yeniden şekil vererek, kırışıklıklara dolgunluk sağlar.

  mesomedica mezoterapi ürünleri

  mesomedica mezoterapi ürünleri dünya genelinde güvenle kullanılan bitkisel veya bakteriyel fermantasyon sonucu üretilen tedavi ilaçlarıdır. mezoterapi tedavilerinde kullanılan mezo dolgu ilaçları ile doğal ve sağlıklı olarak bölgesel incelme ve selülit tedavileri yapılabilmektedir. mesomedica mezoterapi tedavilerinde kullanılan hyaluronik asit ilaçlarını doktorlar ve sağlık kurumları erdağı medikal aracılığıyla kolayca temin edebilmektedir. iki seansta incelme etkisi sağlayan estetik mezoterapi ilaçları oksidasyonu kolaylaştırarak, enerji üretimine katkıda bulunur.mezoterapi ürünleri içerisinde yer alan mesohair kokteyl ilaçları saçlarda uzun süreli nemlendirme sağlar ve saç gövdesinin gücünü arttırarak, saçlara sağlığını yeniden kazandırır. antiaging tedavilerde kullanılan hyaluronik asit sayesinde kırışıklıklar, leke, akne, çatlak ve sarkma sorunları tedavi uygulandıktan sonra çok kısa bir süre içerisinde etkisini göstermektedir. mesomedica mezoterapi tedavilerinde kullanılan tüm mezoterapi ürünlerini erdağı medikal sayesinde güvenle temin edebilirsiniz.

  dermasculpt™ mikrokanül dermal dolgu

  dermal dolgu tedavilerinde kullanılan dermasculpt mikrokanül klasik dolgu yöntemlerinden çok daha kolay, başarılı ve sağlıklı bir tedavi yöntemidir. micro cannula ilaçları ile yapılan dermal dolgu enjeksiyonları hemen hemen hiç morarma yapmamaktadır. dermasculpt dolgu kanülü tedavi yöntemi kişide önemli ölçüde daha az ağrı hissettirmektedir. tek iğne noktası ile geniş kapsama alanına sahip olan yağ dolgu kanülü tedavi yöntemi kısa sürelerde oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır.fransa’da geliştirilen dermasculpt mikrokanül, doktorların aquafilling dolgu kanülü dolgu enjeksiyon performanslarını arttırmak amacıyla özel olarak tasarlanmaktadır. dermasculpt mikro kanül tedavilerinde hastaya lokal anestezi kullanımına gerek kalmadan künt kanül uygulaması yapılabilmektedir. dermasculpt sayesinde doktorlar hastanın deri altında cannula rahatlıkla hareket ettirebilmekte ve başarılı, etkin bir enjeksiyon yapabilmektedir.

  voloma fillers

  voloma fillers üstün teknolojisi, özel kalsiyum hidroksiapatit ve özel jel taşıyıcı ile eşsiz performans özellikleri sunmaktadır. volama caha bazlı dermal dolgu insan kemiğinde ve dişinde bulunan mineral bileşen ile aynıdır ve normal metabolik süreç neticesinde vücut tarafından emilmektedir.kalsiyum hidroksiapatit bazlı dermal dolguetkisi uzun süre devam eden estetik sonuçlar sunmaktadır. hidroksiapatit dolgugöz üstü çukur bölgelere, buruna, yanaklara, ağız ve çene bölgesi gibi birçok farklı noktaya kolayca uygulanabilmektedir. volama caha bazlı dermal dolgu[k]likit yüz germe tedavilerinde her zaman en başarılı sonuçları almanızı sağlayacaktır. doktorların en çok tercih ettiği tedavi yöntemlerinden olan volama hidroksiapatit ayrıca el üstü rejuvenasyonu içinde uygulanmaktadır.

  exfolderm glikolik asit bazlı cilt bakım ürünleri

  exfolderm glikolik asit bazlı cilt bakım ürünleri fransa’da üretilmekte olup, cosmoscience laboratuvarlarında geliştirilmektedir. exfolderm ürünleri bitki ekstraktları ve glikolik asit bazlı amenokozmetik ürün serisine sahip olmaktadır. exfolderm; kimyasal peeling ürünleri ve kimyasal peeling solüsyonları tedavileri destekleyen, kırışıklık, hiperpigmentasyon, akne ve ciltteki diğer estetik bozuklukların tedavilerine yönelik krem ve jel formunda cilt bakım ürünlerinden oluşmaktadır. exfolderm hydretix ürünler epidermisin yanı sıra dermişte etkili olan kollajen ve glikozaminoglikan sentezini uyaran özgün aktif bileşenler ile özel olarak formüle edilmektedir. glikolik cilt bakım ürünleri aha, bitki eksraktları, flavonaidler ve çeşitli organik bileşikler içermektedir. glikolik asit peeling cildin tedavi edilmesinde cerrahi olmayan yöntemler arasında en etkili çözümler sunan kozmetik ürünlerdir. exfolderm kimyasal peeling solüsyonları, özgün ve etkili orijinal bitki ekstraktlarıyla ilişkili glikolik aside dayalı eksiksiz bir profesyonel kozmetik ürün çeşitliliği sunar. glikolik asit kimyasal peeling tedavilerinde kullanılan exfolderm serisi gibi amenokozmetik cilt bakım ürünleri ciltteki istenmeyen değişikliklerin köken ve mekanizmasına kısa sürelerde etki etmektedir. glikolik asitli peeling kozmetik ürünleri mezoterapiyle birlikte kullanılarak çok başarılı ve etkili sonuçlar sunmaktadır.

  dermoaroma lipsculpt kitler

  dermoaroma lipsculpt kit infiltrasyon kanülünün penetrasyonunu kolaylaştırmak amacıyla cilt ponksiyonu oluşturmak için kullanılmaktadır. yağ dolgu kiti yöntemleri ayrıca dilute anestetik solüsyonla birlikte ilgili alanın infiltre edilmesi amacıyla da başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. yağ dolgu kanülleri, yağ enjeksiyon kitleri yağın tekrar enjeksiyonu için kullanılmaktadır. enjeksiyon alanına göre gerekli çap ve uzunluktaki yağ enjeksiyon kanülleri seçilebilmektedir.dermoaroma lipo aroma lipo filling kit ürünleri yağ transferleri için tek kullanımlık kitlerdir. tek kullanımlık yağ transfer kiti sterilize yapısı ile bir seferde kullanılan, temizlenme sorunu olmayan ve bu sayede hastada kontaminasyon riski doğurmayan ürünlerdir.

  dermaroller ve mesoroller

  dermoroller ülkemizde ve dünya genelinde mesoroller ve mikro iğneleme cihazı olarak adlandırılmaktadır ve bu isimler ile bilinmektedir. cilt iğneleme işlemi için kullanılan mesoroller dönen bir silindir üzerinde bulunan son derece ince ve özel olarak tasarlanmış titanyum veya paslanmaz çelik iğnelerden oluşmaktadır. zgts dermaroller cildi uyarmak, ciltte kan dolaşımını hızlandırmak, kollajen sentezini uyarmak ve bu sayede dokuda rejuvenasyon etkisi yaratabilmek amacıyla sıkça kullanılan bir yöntemdir. mesoroller fiyatı, dermoroller fiyatı için en uygun koşulları sunan zgts dermarollere erdağı medikal ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. bilinçli yaralandırma sistemi olarak da bilinen dermaroller ciltte mikro kanallar açarak doku iyileşme sürecini başlatmaktadır. yaşlanma karşıtı etki sunan bu tedavi yönteminde kullanılan zgts dermoroller fiyatı için erdağı medikal ile iletişime geçebilirsiniz. zgts dermoroller ve mt dermaroller mikro kanallar aracılığıyla tedavi amaçlı ve antiaging amaçlı kullanılan kozmetiklerin, serumların ve cilt bakım ürünlerinin etkin bir şekilde cilde nüfuz etmesini sağlayan ve kolaylaştıran bir yöntemdir.

  mezoterapi iğneleri

  mezoterapi iğneleri, mezoterapi tedavilerinde kullanılan özel iğnelerdir. mezoterapi iğnesi yapılan mezoterapi tedavisine göre farklılık göstermektedir. kişiye yapılacak mezoterapi uygulamasında hedeflenen cilt katmanının derinlik ve yapısına göre uygun mezoterapi iğnesi kalınlığı ve uzunluğu seçilmektedir. mezoterapi iğneleri tedavi gören kişinin iğneyi hissetmemesi ve uygulama bölgesinde kanama olmaması için özel olarak üretilmektedir. istenilen cilt derinliğine güvenle mezoterapi yapılmasını sağlayan mezoterapi iğneleri yüz gençleştirme, bölgesel incelme ve benzeri tedavilerde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. selülit mezoterapisi, yüz mezoterapisi, saç mezoterapisi, yüz hyaluronik asit uygulaması, lipoliz uygulaması, karboksiterapi uygulaması tedavilerinde kullanılan mezoterapi iğnesi fiyatları için erdaği medikal ile iletişime geçebilirsiniz.


  tricoaroma saç bakım ürünleri

  tricoaroma nutri şampuan ve claim şampuan profesyonel saç bakımı için özel olarak üretilen ürünlerdir. nutri serum ve claim serum ürünleri saç dökülmesini önlemeye yardımcı olmaktadır. saç tellerinin daha sağlam olmasına yardımcı olan nutri losyon ve claim losyon ürünleri ile saçlarınızda daha güçlü bir duruş ve dolgunluk sağlayabilirsiniz. saç soğanlarında doğal büyümeyi uyarmak ve saç büyümesini aktif edebilmek amacıyla claim serum ve claim losyon kullanarak kısa sürede etkili çözümleri görebilirsiniz. cilt dokusunun oksijenlenmesini, güçlenmesini sağlamak ve yoğun saç dökülmesi problemlerini ortadan kaldırmak için düzenli olarak nutri maske ve nutri şampuan kullanabilirsiniz. ayrıca claim maske ve claim şampuan sayesinde sağlıklı ve güçlü bir saç yapısı kazanırken, yeni saçların oluşmasını sağlayabilirsiniz.

  dermoaroma peeling sistemi

  dermoaroma peeling sistemi dermal dolgu etkilerini destekleyen bir yapıya sahiptir. cell renew peeling, restructure peeling, juvena peeling ve radiance peeling uygulamaları ile farklı peeling tedaviy yöntemleri yapılabilmektedir. dermoaroma peeling sistemi iğne gerektirmeyen ve doktorlar için son derece kolay, hastalar için ise konforlu bir uygulamadır. acı hissi oluşturmayan, ışığa karşı hassasiyeti olmayan dermoaroma peeling sistemi ile başarısız olunma ihtimali yoktur. yüz peeling, boyun peeling ve dekolte peeling tedavilerinde kısa seanslar sonrası etkili çözümler alınmaktadır.

  dpg prp, dermyal, mesomedica, mezoterapi ve benzeri tedavi yöntemlerinde kullanılan ilaçların, iğnelerin, cilt bakım ürünlerinin hakkında bilgi sahibi olmak için www.erdagimedikal.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ihtiyacınız olan ürünlerin kolay ve hızlı bir şekilde temin edilmesi ve uygun fiyatlar ile satın alınabilmesi için [email protected] mail adresinden ya da 0212 445 34 24-25 numaralı telefondan erdağı medikal ile iletişime geçebilirsiniz.