17 şubat 2017 şanlıurfa patlaması

  5
  800kyasuovar 17.2.2017 22:32 ~ 23:24
  urfa'da hakim ve savcıların kaldığı lojmana bombalı araç saldırısı sonucu 3 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti. 15 kişide yaralanmış.

  yaralananların hiç biri ağır yaralı değilmiş.

  binali yıldırım: "çocuk masumiyetini katleden terör örgütü helak olacak" dedi.  haber
 • 3
  oxygen 17.2.2017 22:44
  olay 9 civarında yaşanmış. malum her yere yasak geldiği için haber almak zor oluyor. sağda solda görmüştüm ama kaynak güvenilir değil diyerek güvenememiştim.

  3 yaşındaki çocuğun canına kıyacak kadar gözü dönmüş olabiliyor. sonra da kardeşlik falan. yaralanan 15 kişi de kim bilir nasıl yaralandı. lanet olsun. teröre, hizmet edene, göz yumana, destekleyene, ama diye başlayan her cümleyi kurana, fırsat verene, tepki göstermeyen herkese lanet olsun. bunlar bizim suçumuzdur.

  hakimlerin ve savcıların kaldığı güvenlikli olması gereken bir yerde araç patlatacak kadar girebiliyorlarsa içeri, birileri işini nasıl ciddiye almıyor, birileri neye göz yumuyor gözler önüne seriliyor.

  hemen yarın her yerde güvenlik önlemleri 5 katına çıkarılır. 1 hafta sonra yine aynı şekilde.

  güvenlik açığınız var dediğim avm yönetimi hala aynı açığı kapatmıyorsa, -allah korusun- birşey olursa sorumlu onlar değil ben olacağım sanırım. yazık çok yazık.

  ülkecek güvenlik nedir güvenlik önlemleri nasıl alınır bilmiyoruz bu konuda çok zayıfız. herkes güvenlikten kaçma sıyırılma derdinde. bize göz yumsunlar istiyoruz. bana sana herkese göz yuma yuma her yer güvenlik açığı oluyor böyle. sonra? sonra yine o güvenlik açığı gelip bizim bi taraflarımıza giriyor.

  peki önlemler? hep geçici.
 • 0
  avukat 18.2.2017 08:38
  let the elections begin