kadınlar ne ister

 • 0
  anunnaki 11.3.2017 04:36
  zıbığın ritmini düzenli isterler hı birde 5 dakika sürmemesini..
 • 1
  kurtofpuiv 15.4.2018 19:12
  kadınına göre değişir tabi ama en genel tabiriyle içgüdüsel olarak guce taparlar. ya kendileri buna sahip olur ya da sahip olan oyuncuyu kontrol etmek isterler. ikinci kadın tipi sakat cunku kontrol dusuncesi zayıflıktan, guvensizlikten veya özgüvensizlikten doğar. birinci kadın guclu kadındır. yalnız bu kadın tipine tapılır evlenilir ve guvenilir. tabi bu iki temel tip eksi bir ve artı bir arasındadır ve ara lameller cokca görülür. mevzu 1 e yakın olanı bulmak. bu kadın için de guclu ve kaliteli olmak gerekir fakat bu tipteki kadının sizi kontrol etmeye calışmak gibi bir derdi olmaz zira kendine guvenir. ideal bir kadın oldugunu unutmamak gerekir yani deger hacı.
  sonra tum insanlarda oldugu gibi guvenmek isterler. tek gecelik bile olsa sırrını saklayacagınızı dusunmek isterler. tek gecelik degil de kaliteli bir ilişki istiyorsa sevginize guvenmek isterler. yani gunun birinde onu bırakıp gitmeyeceginizden emin olmak isterler.
  dikkat edilmesi gereken nokta kadınların asık olduktan sonra aptallastıklarıdır. yani sizi sevinceye kadar cok sınarlar ve bunu yaparken karakterleri hakkında ipucları verirler. sevinceye kadar genel olarak kadınların bu sınamalarına katlanmak zordur. zaten dediğim gibi zeka ve karakter analizi için size ipucu verecekleri asama da budur. yani kadınların triplerini okuyarak karakterlerini ve zekalarını okuyabilirsiniz. (bu noktada ben cogundan kacmak zorunda kalıyorum ikisinden biri sorunlu cıkıyor.) daha yazardım da usendim. fakat unutmayın arkadaslar insan psikolojine biraz hakimseniz okunmayacak kadın-erkek yoktur.