1
ne yapıcaz be kamil ?
merhaba arkadaşlar ben eltac.

biliyormusunuz kimim ben dissosiyatif kimlik bozukluğu ve adlandırılamayan dissosiyatif bozukluğu olan bir insan ? ne demek biliyormusunuz şizofren!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 farklı fikir 3 farklı kafa 3 farklı sikik dert.

işte bir ben varım eltaç , bir tanrı var son olarakta bir yetim.

17 yaşındayım okuyamıyorum. nedeni şu ki ben t.c. vatandaşı değilim , yıllık oturma izniyle yaşıyorum ve ben her iznimi yenilediğimde t.c. numaram'da yenileniyor. 99 ile başlıyor yabancı uyruklu olduğum için. neyse tarihi tam hatırlamıyorum atıyorum tarihi şuan.
ayın 5'inde sınavım var ve 4 ünde ikamet iznim bitiyor. yurt dışına çıkıp geri giriş yapmamak için üstüne v-78 mi ne sikimse onu ödememek için erkenden yeniliyorum. ben sınava girmeden 3-4 gün önce yenileniyor ve haliyle tc numaramda yenileniyor ve ben sınava eski numaram ile giriyorum.bilin bakın ne oluyor ????. sınavlar full boş bir sistem hatası milli eğitim bakanlığına gittim bağırdım çağırdım sövdüm yok halledilmedi ve puanım 0 geldi. tamam liseye yine gittim. ilk lise ayten çağıran lisesi 15 km. ötede hava alanında. dilekçe yazdım olmuyor diye geri dönüş geldi diğer lisede organize sanayi lisesi. şehir dışı bildiğiniz. baktım olmuyor açığa aldım ve oda sıkıntı çıkardı ve kayıt yenileyemedim. şuan okumuyorum.

vatandaş olamıyorum o.ç babam yüzünden ulaşamıyoruz kendilerine vatandaş olamadığım için çalışamıyorumda. durumlar sıkıntı. aile ile aram sıkıntılı olduğundan dolayı yalnız yaşıyorum. ajanslarla arada çalışıp aylık 900-1000 arası alıyorum para oda şanslıysam neyse.

aşk konusu olarakta.
ben - f.s. a aşığım
tanrı - t.g' üre
yetimde dokunduğu tene aşık oluyor amına koyim.

soruyum şimdi size ne bok yicem ben ? varmı aklınızda sorular cevapliyim ?
 • 0
  eltac 1 yıl önce
  tamam siklenmemekte seçim
 • 0
  oxygen 1 yıl önce
  kardeş bu başlık burada niye böyle kalmış bilmiyorum. babanı reddetmen gibi bir durum söz konusu olabilir mi acaba? tamam bi şekilde para kazanılır edilir de en azından senin ayağına bağ olan şeyleri kesip atman da gerekebilir diye düşünüyorum ben
  0
  eltac 1 yıl önce
  reşit olmadığımdan öyle bir seçenek yok mâlesef.
  0
  oxygen 1 yıl önce
  valide ne iş yapıyor onun bi hayrı yok mu bu işe?
  0
  eltac 1 yıl önce
  aramız bozuk konuşmuyorum ailemle.
  0
  oxygen 1 yıl önce
  nasıl düşünüyorsun bilmiyorum ama ben ülkeme dönüp kendi özgürlüğümü alana kadar orada özellikle eğitim konusunda ilerlemeye çalışırdım
  0
  eltac 1 yıl önce
  yine yaş problemi reşit olmadığım için her canım istediğinde çıkamıyorum yurt dışına. hem çıkıp bir şey yapamam ki orda yani okuyamam edemem.
  0
  oxygen 1 yıl önce
  ne diyeyim bilemiyorum. iki ucu boklu değnek. allah kolaylık versin demekten başka bişey diyemiyorum
  0
  eltac 1 yıl önce
  verdi kolaylığı içimde hissettim sağolasın .d


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...