sinemanın içine nasıl sıçılır ? (cumali ceber)

  4
  ferdiucuncu 24.7.2017 01:37
  öncelikle bu konuya çok iyi açıklık getiren eleştirel paradi ve ali koyuncu nun videolarını şöyle bir paylaşmak istiyorum.

  ve hemen konuya giriyorum.
  arkadaş sinema sosyal medya gibi bişiy değil iki üç küfür edip mal mal hareketler yapıp film mi çekilir !!!

  hayır bunun dahada kötü tarafı bu işin türkiyede gişede patlama yapması olacak ki ben nedense çok iyi gişe yapacağına eminim.

  şimdi ben şunu düşünüyorum bunlarla büyüyen nesil nasıl olacak, küfür etmenin komik olduğunu, önüne geleni tokatlamanın bir halt olduğunu, cahil edebiyatı yapmanın toplumda bir prestiji olduğunu sanan bir nesil nasıl olacak ?

  recep ivedik vardı bir ara düşünsenize adam bildiğin kaba saba aptal saptal hareketler ile toplumda kendini hep ön planda tutup işlerini hep hallediyordu ee bunu izleyen çocuk bunun bir halt olduğunu zannetmedimi ? bu adamı taklit etmedimi bu yetmedi şimdi birde başımıza cumali çıktı bir rap şarkı da çok sevdiğim bir söz vardı "köpeğe halktan yetenekli diyenmi suçlu yoksa halkmı ? neyse lanet olsun" bende diyorumki bunları önümüze getirenlermi suçlu yoksa bunlara prim veren beğenen bizlermi ? allah iki tarafıda bildiği gibi yapsın.
 • 0
  bizanskurdu 24.7.2017 09:10
  fragmanını izlediğimde adeta şoka uğradım. herhangi bir komikli youtube videosu daha çok keyif verir.

  yav güldürmeyi bırak en kötü video olmaya aday. fragmanı böyleyse film 5 kat daha kötüdür. en büyük şoku da yorumlara bakınca yaşadım, gülen insanlar var.
  0
  ferdiucuncu 24.7.2017 10:57
  birde yılın en çok beklenen komedi filmi muhabbeti var neresi komikse artık.
 • 1
  gameover 25.7.2017 17:45
  normalde insan içine bile çıkamaması lazım bu adamın
  0
  ferdiucuncu 26.7.2017 01:18
  kesinlikle haklısın, ama gel gör ki bizim insanımız bunu sosyal medyada fenomen yaptı şimdide sinemada gişe rekortmenleri arasına sokacak bence.