• 1
  hedap 7 ay önce
  her ne kadar ülkemde istemesemde insanların medeniyet beşiği denilen "avrupa" da böyle muamele görmesi insanlik dışı.
  alın insan gibi geri gönderin lan yavusak medeniler.
  1
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  puvo bunların kanlarında var sömürgeci,katil şeref yoksunları ahlaksızlar. avrupa osmanlı'ya vahşi derken kendi hanedanları arasında ensest ilişki dönüyordu,saray kandan dolaşılmıyodu,sokaklara sıçılıyordu,her yıl katliam oluyodu, kandan toprak verimsizleşti be avrupa'da.
 • 1
  ofsaytsizburak 7 ay önce
  vay bize medenyet öğretmeye çalışan amına koyduklarıma bakın, kendini medeni bellemiş bir de idam cezası gelirse türkiye'yi ab'ye almazmışlarmış. ulan medeni! avrupa sen daha 2 milyon mülteciyle böyle uğraşıyosun biz onların kaç katını besliyoruz,düzen sağlayabiliyoruz.
 • 1
  oxygen 7 ay önce
  kendinden başkasını insan göremeyen insan müsveddeleri
 • 1
  yondaimehokagesama 7 ay önce
  kuralları güçlü olanlar koyanlar.adam sömürgeciliğiyle gelişmiş güçlenmiş.şimdi de istemiyor göçmen saldırıyor.yaptıkları doğru değil savunulacak bir tarafı yok ama düzeni kuranlar onlar olduğu için bu düzen içinde haklılar.
 • 1
  kevinyost 7 ay önce
  birde aynanin diger tarafina bakalim bunlari ulkene kabul edeceksin is vereceksin bu sefer kendi halkin işsiz kalacak halk huzursuz olacak kulturel olarak sana ayak uyduramayacaklar kendilerini dislanmis hissedip hirsizlik yapmaya suc islemeye baslayacaklar dilenecekler ulkemde suriyeli istemiyorum kürtte istemiyorum illa dovulsun demiyorum ancak bir sekilde ulke sinirlari disina cikartmak gerek bu dunyada hic bir zaman iyilik para etmedi 20 sene sonra bu suriyeliler bizim basimiza bela olacak at fava bekle
  0
  hedap 7 ay önce
  bize buradan dem vurup insanlik dersi vermelerine ithafen yazdim. yorumumda istemediğimi ama insan gibi çıkarılmayı da en nihayetinde bir insan oldukları için hakettiklerini düşünüyorum.
  0
  kevinyost 7 ay önce
  yorumlari okumamistim puvo videoyu izleyip yorum yazdim
  0
  hedap 7 ay önce
  demek ki yorumlara bakmayı ihmal etmiyormusuz değil mi :)
  0
  kevinyost 7 ay önce
  oyle yapiyormusuz puvo da insanlik hali :d
 • 3
  hellomyfriend 7 ay önce
  ne kadar onaylamasamda bu davranışı birde şöyle bir gerçek var. türkiyede örneklerini gördük. kamplarda türkmen dövüp suriye bayrağını göndere çekenlerde var. sen bunlara itaatsizlik sonucu ne olduğunu, olacağını göstermessen sonucu daha kötü olur.
  0
  hedap 7 ay önce
  evet böyle bir yönü de var.
  ama insan bu dostum ya köpeği mamaya alıştırir gibi de olmaz öyle:)


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...