6
kitap yazmak
bir kesim, hayatında en az bir kere bile olsa bu teşebbüste bulunmuştur. bir çok kitap okuyucusunun en büyük hayallerinden biri neredeyse kendi kitabını yayınlamak. bu çok kolay bir şey değil. sakin bir kafa, kelime hafızası çok önemli. tekrara düşmemek ve tekrar edildiği görüldüğü an başka bir noktadan yakalamak çok zor.
kurmaca hikayeler yazmak başlı başına zor bir durum. hiç olmayan, daha önce yazılmamış şeyleri yazmak çok zor. fakat bunlar yapılamayacak şeyler değil.
bu kadar yazar bu işi doğduğu andan itibaren yapmıyor. okuyarak, araştırarak öğreniyor ve yazmaya başlıyor. en önemli nokta işte burada başlıyor. sihirli iki kelime ''okumak'' ve ''araştırmak''
asla bir şeyleri göz ardı etmeyin. aklınızdan geçenleri kağıda, sayfalara dökün. içinizden geldiği gibi. bırakın kimse okumasın bu dünyaya bir iz bırakın. hatıralarınızla anılın ne kadar kötü olursa olsun asla yazmaktan vazgeçmeyin. unutmayın kalem ve kağıt bazen insanın en iyi sırdaşı olabilir.

bu içeriğe henüz yorum yapılmamıştır. • kitap

  Bazen yalnız kaldığınızda en büyük dostunuzdur kitaplar. Dili olmadan bir şeyler anlatan ve sizi olabildiğince yükseğe taşıyan yegane şeylerden biridir. Öneri, tanıtım ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Abone olmayı unutmayın!

  22 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  dream0

  doganturgut
  puivundik
 • karalama, aşağılama vs kesinlikle yasaktır.

  şahıslar, yorumlarve siyasi düşünceler hakkında küfür yasaktır.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...