imar affı ile bu yapı yasal oluyor...
 • 0
  hedap 3 ay önce
  bizim yaylada tuğlayla yapılan tüm binaları yıktılar, görsellik bozuluyor diye. verisdiadalet
  0
  sami77 3 ay önce
  the laz isen her zaman bir yolunu bulursun
  0
  hedap 3 ay önce
  iyi oldu bence. ama hepsinin yıkılmali.
  0
  lazcoder 3 ay önce
  hemşeri miyiz yoksa (((::
  1
  hedap 3 ay önce
  herhalde olm. karadenizliyiz:)
  1
  lazcoder 3 ay önce
  hangi güzide şehir memleket?
 • 1
  lazcoder 3 ay önce
  rize'de sıradan bir görüntü. bu bir şey değil ne saçma binalar var.. sıra yaylalarda
 • 3
  helianthus 3 ay önce
  bu bir döngü aslında. bu yapının projesini çizen, yapımına katkı sağlayan, buradan bina alan güruh bu yapının hayata geçmesini o yaylaya da ev araba yol gelmesini istiyor. bu sadece yapıyla alakalı değil. 8 katlı o binada her katta 4 daire olsa ve her dairede ortalama 4 kişi yaşasa 8x4x4=128 kişinin aynı anda bu hiçliğin ortasına yerleşmesi normal karşılanıyor. bu 128 kişinin yaratacağı küçük bir sosyal yaşam da sorunu da beraberinde geliyor. okul, hastane, gıda ve giyim ihtiyaçlarını karşılayacakları bir sistem de gerektiriyor. bunu gerçekliği es geçersek bunun normal olmasını isteyen bu güruh bunun normal olmasını istedikleri için bu yasa çıkarılıyor. ortada bir talep var dolayısıyla arz da var. yani sistem kendini besliyor. demokrasi çoğunluğun kararıysa ve çoğunluk bunu istiyorsa biz neyi tartışıyoruz ki. hayal gücü fakiri bir şekilde allahın dağlarının arasında bile toprağa ağaca havaya temas etmeden 10 katlı binalarında yaşasınlar.
  0
  yavuzsultanmehmet 3 ay önce
  sorun da bu zaten. amk çocukları dağın tepesine kulübe dikiyor, sonra imar affı ile tapusunu alıyor sonra da oraya elektrik su istiyor. milyonlarca konut, kaosa bak amk. bunlar işte hep seçimler yüzünden oluyor, keşke hiç seçim olmasa da 2050'ye kadar erdoğan'a koltuk garantisi verebilsek. yemin ederim daha iyi olur her şey, en azından kimseyle uğraşmaz.
  0
  helianthus 3 ay önce
  çünkü birileri onlara sen 10 katlı binayı dik biz ayarlarız onu bir şekilde sıkma canını diyor. salt bir şekilde amk çocuklarının dağın tepesine klübe dikmesi değil olay. ben onay almadan şehirde bir balkon kapatamıyorum mesela belediye gelip cezayı basıyor. ama bu allahın unuttuğu yerde 10 katlı binayı bir şekilde dikebiliyorsun neden çünkü körler sağırlar birbirini ağırlar. bizim buna yapacak hiç bir şeyimiz yok.
  olay bence seçimle de ilgili değil. şu saatten sonra seçim olsa ne olmasa ne. amaç gelir elde etmek.
 • 0
  hellomyfriend 3 ay önce
  ne guzel işte
 • 0
  banabubade 3 ay önce
  2 yılı var en fazla cöker bu
6 saat önce dün
 • gündem

  Herkesin fikrine ihtiyacımız var..

  596 takipçi
 • abone ol
 • moderatörler
  systemfailed

 • bu bölüm #olaylar bölümünün alt bölümüdür.
 • puiv kuralları ve avrupa insan hakları bildirgesi geçerlidir.