14
başkanlık sistemi
Cumhurbaşkanlığında bu kadar can kaybediyorsak başkan olunca neler kaybedeceğimizi siz düşünün
 • 4
  run 1 yıl önce
  Eski türkiyede acılar vardı, gençlerin kanı akıyordu... (!)
  -5
  def2khan 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  tongaya basmışız - lemeyin aq knsdaşfknşasknfşk
  5
  bevacqua 1 yıl önce
  ironi yapmış karşim. anlamamışsın.
 • 1
  avukat 1 yıl önce
  adam uyardı ama beyler 400 ü veriiiiiiiiiiiiiin
 • 6
  sadurra 1 yıl önce
  başkanlık sistemi esasında özgürlükçü bir sistem. fakat nasıl bir başkanlık uygulayacak bilmiyoruz. ki ''eyalet sistemi'' demek yerine ''başkanlık sistemi'' demesi de ne kadar özgür olacağımız kanıtlıyor. bu başkan olsun, sikik bir osmanlı hayali, ortadoğu liderliği şizofrenisi yüzünden ülkenin yedi bölgesine cephe açıp iflahımızı siker. ulan eskiden en azından doğulu mu batılı mı olduğumuz belli değildi. şimdi açık ve net ortadoğulu olduk. 400 kere maşallah.
 • 0
  mayavuzcan 1 yıl önce
  bilmem banliyo 13 izlediniz mi benim düşüncem oradaki 13. bölge gibi oluruz
 • -3
  mehmetcemrekisa 1 yıl önce
  Ankaradaki patlamayıda Erdoğan'a bağladınız ya helal olsun. 2002'de böyleydiniz halen böylesiniz. Hiç değişmediniz.
  5
  sadurra 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Kime bağlayalım birader? Ülkenin başkentinde bomba patladığında sorumlu bunu engelleyemeyen hükümet değil de kimdir? Suriye politikası yüzünden bu halde değil miyiz? Nedir Allah aşkına? Kimi suçlamamızı istiyorsunuz söyleyin açklayın tartışalım. Tamam dış mihrak örgüt şu bu. Bunlar masum hükümet bok diye bir iddiamız yok zaten. Biz diyoruz ki hükümet de masum değil. Boşu boşuna ölen her insanın kanında payı yok mudur yöneticinin? Neden yöneticiyi eleştirmek yerine eleştirmeyi hakaret sayıyorsunuz kardeşim. Neden devlet dediğimiz hükümet dediğimiz şeyi bu denli şiddetlice savunuyorsunuz?
  0
  mehmetcemrekisa 1 yıl önce
  Savaşlar canlar kaybedilerek kazanılır. Sizler öyle bir fesatsınız ki iyi bir şey olunca başkasını ararsınız, kötü bir şey olunca ise hedef belli. Recep Tayyip Erdoğan. Ben ona ölümüne katıldığımı söylemiyorum ama siz iyice saçmalıyorsunuz. Kemalist kişiliği bozuklar.
  -1
  sadurra 1 yıl önce
  Ahahahhahaha bana kemalist dedin az önce ahahahahhaha. Ulan insan alt tarafa yazdığımı bir okur. ''başkanlık sistemi esasından özgürlükçü bir sistem'' demişim. Nereden biliyorsun benim kemalist olduğumu, kişiliği bozuk olduğumu? Bu nasıl bir genelleme? Savaşlar canlar kaybedilerek kazanılır doğru. Hangi savaş lan? Bana savaş'ı göster. Sikik bir devletle sikik üç beş tane terör örgütü birbirini vurmaktan başka ne yapıyor? Savaşı da gördü bu millet. Aldı eline silahı kurtuluş için savaştı. Ben fesatmışım. Vatandaştan dünyanın vergisini al ağzına sıç sonra bunu eleştiren vatandaş fesat olsun. Ben yaptırdım çünkü halkın vergisiyle sarayı. Kemalist fesat pezevengin teki olan ben evimde çay içiyorum, mükemmel yöneticimiz saray yaptırıyor ekonominin anasını avradını belliyor, radikal gruplara silah ve para desteği yapıyor. Lan benim ömrüm kemalistlerle tartışmakla geçti. Ama yoook, size göre erdoğan var paralel var kemalist var bir de pkk var. Bunların dışında adam yok dimi. Kimi eleştirelim diye soru soruyorum cevap olarak bana ''fesat, kişiliği bozuk'' diyorsun. Mükemmel cevap. Aydınlandım şu an. Harika bir tartışma ortamıydı, allah razı olsun.
 • 3
  weiliu 1 yıl önce
  Tam da Avrupa, ABD YPG'yi terör örgütü üyesi ilan etmiyor diye hırs yapmışken bu saldırıyı YPG'ye kilitlemek.. Akıllıca mı sandın.
  Benim watsap konusmami bile okuyan devlet Genelkurmay'in dibine kadar gelen, kilolarca patlayici yuklu calinti araci bilmiyo. Cool story.
 • 2
  arat 1 yıl önce
  Bülent ARINC'ın güzel bi sözü var bu konu hakkında; Bu millet 2 gün konuşur 3. gün unutur.
 • -6
  pasakmert 1 yıl önce
  Özendiniz ABD başkanlık sistemiyle yönetiliyor bizim neyimiz eksik
 • 0
  hyperx 1 yıl önce ~ 1 yıl önce
  Devlet üzerinde her olan şeyi bir kişiye bağlamak mantıklı değil. Senin s*çtığın b*kunda sorumlusu o kişi gibi konuşmamak lazım.
 • 0
  azmansaal 1 yıl önce
  Önce biraz ağladılar ama alıştılar şimdi. Aşağılık insanoğlu her şeye alışır. -Dostoyevski
  Alışırlar beyler alışırlar
 • 1
  flipendo 1 yıl önce
  Bu kadar istikrar yetmedi mi? Peh.
 • -2
  abi2efesversene 1 yıl önce
  Cumhuriyetten iyi bi sistemin olmadığını bildiğiniz halde başkanlık diye göt yalıyosunuz ya helal size be
 • 1
  antimilitarist 1 yıl önce
  bu başkanlık sistemi nedir arkadaş şuan ki sistemin tam olarak neresi anti demokratik belediye başkanlarınıda ,milletvekillerini de başbakanı da cumhurbaşkanını da halk seçerken başkanlık sistemi nasıl bi adalet getiricek ülkemize.
 • 1
  yasar 1 yıl önce
  Doğrusu padişah sistemi


 • kahvehane

  Bu bölüm tamamen kahvehane ortamı size burda kimse "burası kahve mi la" diyemez çünkü burası kahve :D

  1 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mayavuzcan

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...