7
yazılara başlangıç
herhangi bir kitaptan bir alıntı iyi olabilirdi, sanırım bu bir çok kez kullanıldı, ama bu bir sorun değil. en azından durumla veya konu ile alakalı güzel bir alıntı okuyucunun ilgisini çeker, hatta bu yazıdan sonra gidip o alıntının olduğu kitabı okuyabilir. ama bunu yapamam, farklı bir şey denemeliydim, her doğum gibi klişeleşen bir ameliyat odası sahnesi gibi her yazının başlangıcı aynı olmak zorunda sanırım. eğer bir olay yazısı değilse çok farklı, evet, çok farklı olmalı, hepsi birbirinden ayrı olmalı, hayır hayır, evrim gibi farkların çok küçük küçük oluşması gibi değil ya da bir renk çizgisinin renkler değişirken ki o küçük değişimleri fark etmek kadar zor olmamalı bu fark. bir anda anlaşılır gibi, karanlık bir gecenin ardından uyandığınızda güneşin yüzünüze vuruşu gibi.

ah hala bu güneşi getiremedim ve sizde bekliyor olmalısınız. beklemeyin, sanırım bu gidişle başlangıçlar hakkında konuşmaya devam edeceğim...

daha önce birisine gidip "hey zaten evleneceğiz hadi şimdi sex'e çok ihtiyacım var" dediniz mi? dememişsinizdir ya da biraz fazla dolaylı olmuştur. ama nedense o kişiyi 5 ayda aşağı yukarı tanıyıp 3 yılda sevgili olup 2 senede evleniyor ve ertesi günü yatağa atıyorsunuz.

şimdi bana bakın ve başlangıcı siktir edin.

hayır hayır, sizinle sex yapmak istemiyorum ama artık bu yazıya bir giriş yapmam gerekiyordu.

evet, şimdi yazıya başlayabiliriz...
  • 0
    romica 6 gün önce
    ne okudum ya ben :d iyisin iyi
  • 0
    adamlar 6 gün önce
    gaza geldim lan hemen gidip flörtüme sevişelim mi diycem


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...