1
liseliler neden sevilmez sorunsalı
hadi bu başlık altında bunu tartışalım. iki yıllık bir liseliyim, c++, vb net ve php temelim var. kimseye zararım dokunmadı. diğer ülkelerde liseli denkleri el üstünde tutulurken, ülkemizdeki büyük çoğunluk neden bizi dışlıyor ve soyutluyor?
 • 0
  sewo 1 yıl önce
  nerede ve kim sevmez, benim çevremde öyle bir durum yok.
  0
  onur 1 yıl önce
  inan artık liseli olduğumdan utanmama ramak kaldı. sosyal medyaya bir dışlıyorlar bir dışlıyorlar ki.
  1
  darkier 1 yıl önce
  liseliler bilmez
  0
  onur 1 yıl önce
  :))))))))
  1
  sewo 1 yıl önce
  saçmalık sadece ezilen ve ezik karakter grubunda yer alan kişilerde ezme olayı vardır. aldırmamak bir olgunluk belirtisidir bunu ilerleyen süreçte görüceksin ancak liseli yönünle dalga geçiyorsa sende onu aynı yerden vur, hayattan zevk almayan bir kişilik olduğunu kendi yaşıtlarıyla uğraşıcak zeka kapasitesine sahip olmadığı için ancak kendisiyle yaşça küçük kardeşleriyle uğraşabilcek meziyetsiz biri olduğunu göster.
  dalga geçmek istedikten sonra bir yol bulunur lakin sen uyma yoksa onlardan hicbir farkın kalmaz. sen anın tadını çıkar bulundugun ortamda eğlenmeye, bilgi edinmeye çalış.
 • 0
  ibrahimisbilir 1 yıl önce
  sosyal medyada bu kadar takılmayın la fırsatım olsa bidaha okurum lisede pek güzel anılarım olmamasına rağmen lisede bi dört sene daha okurum. o lisedeki hiç bitmecekmiş gibi olan dostlukları tekrar yaşamak isterim. disipline gitmeyi hocaları delirtmeyi tekrardan isterim, hayat sosyal medyada değil liseli iki senen kalmış kefyini çıkart.
 • 0
  yondaimehokagesama 1 yıl önce
  ülke şekilcilikten ibaret olduğu için.doğudaki lise dengi bir üniversite bile en iyi fen lisesinden üstündür.önemli olan diploma insan değil


 • benim bölümüm

  Burası benim

  16 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  yondaimehokagesama

 • 1.burda demokrasi yoktur.

  2.benim kurallarım geçerlidir.

   2.1.ahlaksızlığa ve liselilere prim vermem

  3.sorun çıkarsa ilk 2  madde geçerlidir

popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...