0
tamam akp hainlik yaptı da, chp neden devam ettiriyor ?
başlık açık ve net. neredeyse tüm chpliler ağzına almış bir cümleyi "ama akp böyle yaptı". bizde biliyoruz akpnin yaptığı hainlikleri. bir açılımdır k*rtleri başımıza bela etti. yıllar sonra yeni yeni bunlardan bir bok olmayacağını anladı geri toparlamaya çalışıyor.

buraya kadar anlaşılması kolay fakat (!) neden chp yaptığı her hainliğin ardından "bakın akpde bunları yaptı" gibi saçma bir savunma içerisne giriyor. herkes biliyor akpnin yaptığı şerefsizlikleri. bunu bilmeyen yok. neden chp yaptığı terör seviciliğine ve terörü açık açık destekleyen eylemler yapıyor. madem akp yaptı, sen neden devam ettiriyorsun ?

tüm chpliler, chp nin bugün yaptığı tüm terörü destekleyen sözleri ve eylemleri (eylem: sözler, yapılanlar) neden akp'nin zamanında yaptığı hainliği söyleyerek meşru kılmaya çalışıyor ?

gerçekten çok merak ediyorum. bunu sorduğumda ise aldığım cevap her zaman "ama akp bunu yaptı" oluyor. yani adamlar gözlerini kapatmış kulaklarını tıkamış, akpde bunu yaptı akpde bunu yaptı diye geziyolar.

hâlâ sorduğum soruya cevap değilde akp bunu yaptı diyenlere; önce akpyi sonra sizi üst üste koyup s.k.m

ekleme:

hemen bir alttaki yorumda bulunan yepyeni adlı kullanıcının şekil a'daki örneği görüyorsunuz. dediğim gibi gözleri ve kulakları kapalı önüme gelene çarparım tarzında papağan gibi sayıklıyorlar. ama atatürkün partisi chp nin neden böyle yaptığını eleştirmeye cesaretleri yok çünkü akılları yok.

adam yazdığımı bile okumamış verdiği cevap "neden akp bu kadar büyük yanlışlarla hain olmuyorda chp hangi yanlışı ile hain ?"

:)))

internetten 5dkda topladığım resimleri buraya koyuyorum. chpli arkadaşlar lütfen elinizin gözünüzün önünden çekin siz görmeseniz bile herkes görüyor. arada bir bakın dünyaya chp ne hale geldi, atatürk kimdir gibi soruların cevaplarını arayın. yoksa bir gün yanlışlıka hdp kapısından girdiğinizde aradaki farkı ayırt edemeyebilirsiniz.

chpli vekil apo posteri altında - resim
kk: ypg terör örgütü değil - resim
chpli vekil: türkiyeye karşı iranın yanında savaşırım - resim
ne yazık ki bunu da gördük: atatürk ve apo posterleri yanyana - resim
teröristi sevecen gösterme çabaları - resim
cumhuriyet: tsk'dan pkk ya hain saldırı - resim
chpli, pkk lının tabutuna sarılıp ağladı - resim
yine bir chpliden teröristi masum gösterme çabaları - resim
chp, hdp bayrakları aynı yerde asılı ve diren kobane sloganı - resim

son olarak: cumhuryet chp nin has mı has arka bahçesidir. chp ile ne alakası var demeyin boşuna sizde bzde çok iyi biliyoruz boşuna lafı dolandırmaya gerek yok.

algılama sorununuz olduğundan dolayı tekrar tekrar tekrar yazıyorum: "akp nn yaptığı hainlikleri herkes biliyor, biliyoruz, biliyorsunuz. bunun dışında atatürkün partisi olduğunu iddia eden (artık kesinlikle iddiadır) ama teröre destek konusunda hdp ile yarışan chp ne yapmaya çalışıyor ? ulan akp bari kardeşlik türküsü saçmalığıyla bir bahane bulmuştu. ee bakıyorum şuan chp hiçbir bahane arkasına sığınmadan açık açık terörist e kol kanat geriyor."
 • -6
  yepyeni 1 yıl önce
  chp hainlik yaptı diye algı yaratılıyor. havuz medyada aynı şekilde.

  pkk şehirlere silahlar bombalar depolarken chp iktidardaydı
  hendekler kazılıp pkk şehirlerde kimlik kontrol yaparken chp iktidardaydı
  aponun mesajları meydanlarda okunurken chp iktidardaydı
  apoya her hafta heyet gönderilirken chp iktidardaydı
  akp ile pkk masaya oturup kimseye bilgi verilmezken chp iktidardaydı

  vay be
  kılıçdaroğlu tam bir hainmiş arkadaşlar dağılın.
  5
  akgezen 1 yıl önce
  başlığın ispatı niteliğinde bir yorum.
  akp iktidarda o zaman ben hainlik yapabilirim çünkü her şeyin sorumlusu akp
  "bir başkasının hatası, senin hatanı kapatmaz "
  "bir başkasının kötü olması, seni daha iyi birisi yapmaz"
  ülkenin bu durumda olması tabi ki iktidarın sorumluluğundadır ve bunu da üstlenmelidir. ama siz "beraber ne güzel salladık" dedikçe, hainlerle aynı safta yürüdükçe, hainlik algı değil, gerçeğe dönüşür.
  -2
  yepyeni 1 yıl önce
  bak kendin söylüyorsun ülkenin bu durumda olmasının sebebi iktidar. e zaman neden iktidarı suçlamak yerine hiç bir hainlik belirtisi olmayan partiyi suçlamaya kalkışıyorsunuz. çünkü trolsünüz. hüloğsunuz.
  2
  akgezen 1 yıl önce
  işte sizin tartışma kapasiteniz bu kadar hemen trol diyerek, hakaret ederek cahilliğinizin üzerini kapatmaya çalışın.
  buradaki konu iktidar değil chp nin yapmış olduğu yanlışlar. dünyada sadece siyah ve beyaz renkler yok bir çok renk var. doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenmelisiniz.
  ama kafasını kuma gömen deve kuşlarından farkınız yok. ayan beyan ortadasınız ve saklanamıyorsunuz ama siz saklandığınızı zannetmeye devam edin. kendi küçük dünyanızda başkalarına hakaret ederek, aşağılayarak kendi öz benliğinizdeki yitirdiğiniz saygınızı pofpoflamaya devam edin.
  -3
  yepyeni 1 yıl önce
  tamam diyorum ki nedir bu chp nin yaptığı yanlışlar. hangi nedenle hainlikle suçluyorsunuz ?

  bak daha önceki yorumlarımda yazığım akp nin yanlışlarını. neden akp bu kadar büyük yanlışlarla hain olmuyorda chp hangi yanlışı ile hain ?

  soruyorum cevap veremiyorsun.
  1
  akgezen 1 yıl önce
  başlığı ve açan arkadaşın yorumunu okursan sorunun cevabını göreceksin ben bir daha burada tekrar etmeyeyim.
 • 2
  yusufir 1 yıl önce
  valla sonuna kadar haklisin. chp = pkk şuan. hdp lilerin birlikte iyi salladik dediği bir partinin türkiye için hayra dokunacak bir menfaat işlemesi akla dahi gelemez.
 • 1
  akgezen 1 yıl önce
  kılıçdaroğlu'ndan sonra chp=pkk ya yakınlaştı bu bir gerçek, bu gerek şuan ki kadrolarından ve söylemlerinden gerekse icraatlarından gayet açık ve net görülüyor. bunu kapatmak için insanların akp ye olan kızgınlığını, düşmanlığını kullanarak meşrulaştırmaya çalışıyor. bunun başka bir açıklaması yok.


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  87 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...