4
emine erdoğan'ın siyasi kimliği
Gündemi takip eden arkadaşların mutlaka dikkatini çekmiştir, Emine Erdoğan adlı zat geçtiğimiz günlerde "90 Yıllık enkazı kaldırdık." şeklinde saçma açıklamalarda bulundu. Bu bayanın siyasi kimliği veya vasfı nedir ? Bu açıklamayı yapacak kadar faydası dokundu mu bu ülkeye ? Bunlar hep tartışılmalı bence. Cumhuriyete sahip çıkmak gerekiyor.
 • 3
  nanichirgelair 1 yıl önce
  'cumhuriyete sahip çıkmak gerekiyor.' işte bu durum sıkıntılı,ülkedeki insanların büyük bir kısmında sorgulama kıtlığı var. dini kullanıp kolayca manipule edebiliyorsunuz.
 • 0
  undrelax 1 yıl önce
  şimdi bi ampül çıkıp atatürke küfür eder
  1
  garavel 1 yıl önce
  buralarda pek görmedim henüz
  1
  undrelax 1 yıl önce
  inşallahta görmeyiz
 • 1
  vasiliagayev 1 yıl önce
  ağlamalı gülmelidir
 • 1
  juchi 1 yıl önce
  her ne kadar söylediklerinize katılsam da şu konuda size karşı çıkmak zorundayım. bir adamı adam yapan eşidir. her ne kadar cumhurbaşkanını sevmesem etmesem de devletin başındaki kişiyi oraya getiren en önemli faktör eşidir hanımıdır. bu bizim türk atalarımızda da geçerlidir. gelecekte başımıza geçecek kişiler için de geçerlidir. dediğim gibi e. erdoğanın rte adına konuşmaya hakkı vardır, evet; ama söyledikleri cümlelerin tamamına karşı olduğumu bilmenizi isterim.
  1
  atsizata 1 yıl önce
  türklerde eşin önemi büyüktür elbet. ancak bu dönemde durum çok farklı, emine erdoğan'ın rte yerine açıklama yapması anlamsızdır. hatta rte böyle bir açıklama yapsa o da mantıksız kalacaktı benim nazarımda. sözü geçen bayanın ülke adına tek bir olumlu faaliyeti gözüme çarpmadı şu ana dek. yinede fikirlerinize saygı duyuyorum, eşler hayatımızda önemli bir yer tutuyor.
 • 0
  rust 1 yıl önce
  yok
 • 0
  joystick 1 yıl önce
  şuan için ülkedeki dokunulmazlar listesinde ilk 3'te yer alan kişidir. herhangi bir siyasi kimliğe sahip olmasa dahi büyük ayrıcalıklara sahip olduğu hepimizce bilinen bir gerçek. doğru mu? tabi ki hayır.
 • 1
  yok 1 yıl önce
  tayyibizm
 • 0
  holyholy 1 yıl önce
  Siyasi kimliği "ya kocacım da başbakan işte förstleydiyim ben de :))" şeklinde özetlenebilir.
 • 0
  knex 1 yıl önce
  İlerleyen günlerde sözlükte aktroll tayfasınında yer alacağı belli :)


 • siyaset

  başlık ve yorumlarınızda yapıcı olmaya özen gösteriniz taraftarı olduğunuz ideolojiyi bu platformda temsil ettiğinizi unutmayınız . ideolojinizi övmek diğerlerini aşağılamak yerine davranışlarınızla nerede olduğunuzu gösteriniz .

  86 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  mortal

  kaygusuzyazar
  sbb3
 • -başlıklarınız içerik hakkında aydınlatıcı olmalıdır dikkat çekmek için saçma başlıklar açmayınız 

  -herhangi bir ideoloji,siyasi parti hakkında aşağılayıcı küfür içeren tahrik edici başlıklar yasaktır

  -t. c. veya herhangi bir uluslar arası organizasyonda terör örgütü kabul edilen oluşumlar hakkında propaganda yapmak , övmek  yasaktır . hakkında bilgiler verebilirsiniz 

  -herhangi bir olay hakkında paylaşım yapıyorsanız tarih belirtmeye özen gösteriniz .

  -yazı yazdığınız konu hakkında ufak bir bilgilendirme yada kaynak ekleyiniz

  -kaynak göstermekten çekinmeyin direk haberleri de kopyala yapıştır yapmayınız . haberi kaynak gösterip kendi yorumlarınızı yazın 


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...