0
shamelessssssssss
alkolik, uyuşturucu bağımlısı, düzenbaz ve gerçek anlamda şerefsiz olan bir baba ve hayret verici 6 çocuğunun chicago varoşlarındaki hayatını anlatıyor kendileri.

uyarı : aşırı derecede cinsel sahne içerir
 • 0
  anunnaki 1 yıl önce
  bkz.shameless
 • 0
  ka_fa1500 1 yıl önce
  fionaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  anladın sen onu

  ama benim adamlarım frank ve karl
 • 0
  mithrandir 1 yıl önce
  shameless candir can.
 • 0
  heisenberg12 1 yıl önce
  dizideki siyahi kadın veronica kocası kevın dan hamile kalamıyordu. ama çocuk yapmayı çok istiyorlardı. veronica evlatlık çocuk istemiyordu çünkü çocuğun kendi genlerini taşımasını istiyordu. bunun için de kocası kevın ile annesinin sevişmesine izin vermişti hatta üçlü yapmışlardı. televizyon tarihinin belki de en iğrenç en mide bulandırıcı sahneleriydi. bu bölümden sonra izlemeyi bırakmıştım. siz de izlemeyin beyler. biraz olsun geriye yaslanın ve izlediklerinizi kritize edin. bizim toplum yaşantımıza çok ters olan bu dizi algılarımızı değiştiriyor.


popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...