-7
bursa ikinci el eşya
yaşam alanlarınızda kullandığınız eşyalar eminiz ki sizler için çok değerli ve hatta bazı eşyaların değeri tartışmasız çok daha fazla ancak bu değer zamanla azalıyor ve eşyalarınızın değeri azaldıkça işlevselliği de kayboluyor. yenilemek durumunda ve hatta zorunda odluğunuzu sizler de çok iyi biliyorsunuz fakat elinizdeki eşyaları ne yapacağınız konusunda henüz bir fikriniz yoksa şimdi o fikri sizlere biz veriyoruz. bursa ikinci el eşya firması olarak elinizdeki eskileri almaya niyetliyiz. üstelik bunu kapılarınıza kadar gelerek yapıyor ve sizleri hiçbir şekilde zahmete sokmuyoruz. bursa 2 el eşya alımı yapan çok fazla firma var ve artık güçlü bir sektör oluşmuş durumda ancak bizler bu sektörü iyi analiz eden bir ekibe sahibiz ve müşterilerimizin bizlerden ne istediğini de çok iyi biliyoruz.
bursa ikinci el eşya alan yerler sıralamasında an itibarıyla lider konumda olan firmamız, kapılarınıza kadar geliyor ve eşyalarınıza piyasa değeri biçerek maddi anlamda da sizleri rahatlatıyor. asla ve asla düşük fiyat sunmuyoruz ve beklentilerinize her zaman daha yüksek karşılık veriyoruz. bursa’nın her köşesine ulaşabilecek kapasite ve donanıma sahibiz, bunu da belirtmekte fayda var diye düşünüyoruz. http://www.bursaikinciesya.com/ adresini detaylı bir şekilde incelerseniz eğer sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız. eskiyen ya da artık işlevselliğini yitiren eşyalarınız sizler için değerini kaybetmiş ya da artık kullanılamaz hale gelmiş olabilir ancak bizim için değerli bir geri dönüşüm aracıdır.
bursa’nın en güvenilir firması olmayı başarmış durumdayız ve artık iletişimi de online olarak gerçekleştiriyoruz. dilediğiniz an taleplerinizi form aracılığı ile iletebilir ve bize ulaşabilirsiniz. beklentilerinizin yüksek olduğunu biliyoruz ve bu yüksek beklentilere en iyi şekilde yanıt vermek adına bu işi yapıyoruz. bursa 2 el eşya kaliteyi her geçen gün bir adım ileriye taşıyan ve müşteri memnuniyeti için daha fazlasını yapan personelimiz, hızlı bir şekilde yaşam alanlarınıza ulaşıyor ve eşyalarınıza fiyat biçtikten sonra eğer siz onay verirseniz taşıma işlemini de yapıyor ve paralarınızı da nakit olarak veriyor. ödeme ve taşıma esnasında herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini de verebiliriz.
 • -1
  oschemat 1 yıl önce
  bu kadar uzun reklam mı olur.
  biz televizyondaki uzun reklamlardan , youtube da birden bire çıkan videolu reklamlardan bıkmışken , buraya böyle reklam bırakmışsın .
  okursam silksinler.
  0
  sewo 1 yıl önce
  iddaa bahane.
  -1
  mesut78 1 yıl önce
  gerisi şahane.
  0
  oschemat 1 yıl önce
  sen git başka sitede reklam yap araya kaynama
  0
  oschemat 1 yıl önce
  evet açıklıyorum silkilmekten hoşlanıyorum falan mı diyim ne diyim.
  ben bu iddia yı kazanırım çünkü okunacak gibi bir şey değil la bu.
  1
  sewo 1 yıl önce
  karmaşık ve dar bir üslup kullanılmış, paragraflara ayırmaması dikkat çekebilme şansını öldürmüş. bir iki resimle şansını artırabilirdi.
 • 0
  madwcrayon 5 ay önce ~ 5 ay önce
  bursa ikinci el eşya alım satım

  bursa’nın değerli yıldırım ilçesi sakinleri. yıldırım ikinci el eşya alanlar sayfasına hoşgeldiniz.
  bildiğiniz gibi bursa ve çevresinde birçok ikinci el ve spot eşyacı var ve bizde ikinci el eşyalarımızı satmak için bu ikinci el eşya ve mobilya mağazalarını ararız ancak ya ikinci el eşyalarımız almazlar yada tam anlamı ile hezeyan bir fiyat verirler tabi bizde zaten kimsenin almadığı ikinci el eşyalarımızı nereye vereceğimizi kara kara düşünürüz.
  işte bursa ikinci el eşya cılara alternatif bir yer var, ikinci el eşya ve mobilyalarınızı satabileceğiniz ve kendilerinden fiyat 7/24 fiyat alabileceğiniz yeni bir ikinci eşya mağazası.yani biz bursamikincielesya.com
  ikinci el çamaşır makinesi koltuk takımı buzdolabı bulaşık makinesi gümüşlük yemek masası çekyat çamaşır makineleri salon takımları hatta komple ev eşyalarınızı satabileceniz veb sitemiz hizmetinizde.
  peki bursa’da bize ikinci el eşyalarınızı nasıl satabilirsiniz.
  web sitemizin iletişim kısmında bulunan numaramıza watsapp yada web sitemizin alt kısmında bulunan iletişim formuna satmakta olduğunuz ikinci el eşyanızın en az 1 adet resmini bize yollamanız ve fiyat bilgisi istemeniz gerekmekte dir.
  bize göndereceğiniz resmin nasıl çekildiği çok önemlidir ne kadar kaliteli çekerseniz örneğin satmak istediğiniz çekyatın resmi çok uzaktan çekilmiş ise renk ve ya üzerinde leke varmı yokmu pek belli olmaz ancak yakından ve tam net şekilde çelirse ona göre bir fiyat verilir.ve satışımızda hiç bir soru çıkmaz ve fiyat iyi belirlenir satış gerçekleşir.
  sizde ikinci el eşyalarınızı değerinde satmak için kesin çözüm olarak bizi arayın.
  bursa yıldırım ikinci el eşya alanlar
popi yükleniyor...

popi yükleniyor...

pupu yükleniyor...

pupu yükleniyor...

tepe yükleniyor...

tepe yükleniyor...

g20 yükleniyor...

g20 yükleniyor...