4
ralli sporu neden bizim ülkede çok tutulmuyor
oysa ki türk milleti olarak otomobillere merakımız çocukluktan başlıyor ve bu otomobil olayına aşık olan insanlar var biraz parayı bulan arkadaşlarımızda inceden araçlarını modifiye edip yada etmeyip yollarda tehlikeli hareketler yapıyor hem kendi hemde başkalarını tehlikeye atıyorlar.

peki neden pistlere gidip içimizde kalan heyecanları atmıyoruz. bu hareketler yollarda trafikte yapılacağına pistlerde yapılsın. genç arkadaşlarımız ralliye başlasınlar ve profesyonel olarak yarışsınlar.

(not: bu arada bu bölümdeki ilk içeriktir. devamını konuyla ilgisi olan hobi olarak uğraşan yada bu işlere merakı olanların içeriklerini bekliyoruz. :) )
 • 0
  psv 8 ay önce
  açıkçası ben nerede yapıldığını bile bilmiyorum. ülkede yapılıyor mu ki öyle yarışlar. mesela bilsem ve fiyatı da uygun olsa ben giderim.
  0
  erkansivas35 8 ay önce
  yarın izmir pınarbaşı ülkü yarış pistinde yarış var bende yarışıyorum bekle puvo :) seyirci katılımı ücretsiz
 • 0
  bizanskurdu 8 ay önce
  arada cnn gibi kanallarda motor sporları adına yarışlar görüyorum bizim ülkede yapılan fakat çok yetersiz. yani sürücüler iyi değil, sponsorları çok az vesaire vesaire. devletin bir şekilde ön açması lazım. bütün para futbola gidiyor anasını satayım.
  0
  erkansivas35 8 ay önce
  doğru söyluyorsun puvo yatırım şart bu konuda
 • 0
  champ 8 ay önce
  akü yok ondan
  0
  erkansivas35 8 ay önce
  lambaları açık bırakırsan olmaz tabi :d :d
 • 1
  dasaksiz_penguen 8 ay önce
  f1 i izlemeye giden tek insan bendim sanırım o kadar para verip bilet alan ,ondan olabilir seviyorsunuz sadece ama uzaktan seviyorsunuz. devlet değil halkın o sporu öne cıkarması gerekli
  0
  erkansivas35 8 ay önce
  adamın dibisin :d
 • 0
  edige 8 ay önce
  cünkü rallide fanatizm yoktur bu yüzden bizim memlekette asla tutmaz
  0
  enon 8 ay önce
  katılıyorum. diğer tüm sporlar içinde geçerli bu.
 • 1
  magic 8 ay önce
  çünkü pahalıdır puvo aşırı pahalı. o ralli arabasını çalıştırmak için bi dünya mühendis çalışıyor. 10-15 tane mühendisin maaşını ödeyip hem de ralli arabasının masraflarını karşılayıp üstüne de zarar edecek bir yiğit göremiyorum türkiyede. o yüzdendir ki karting tutuyor motorsiklet tutuyor. niçin? ucuz çünkü.
  0
  enon 8 ay önce
  aslında her iş çok maliyetli ama kitle olmadığı için zarar ediliyor işte. dediğin gibi 10 lira harcaman lazım ama gelenlerden 1 lira anca alırsın türkiye'de.
  0
  erkansivas35 8 ay önce ~ 8 ay önce
  yetenekliysen sponsor bulabilirsin buda yanlış bir bilgi öyle aşırı pahalı bir spor değil volky car ile başlarsan aylık ortalama 700 liralara bu sporu profesyonel olarak yapabilirsin
 • 0
  darkier 8 ay önce
  ben de formula 1'in tutulmamasına üzülüyorum. az çok takip eden birisiyim. takip sayısı o kadar az ki neredeyse ekranlarda yayınlanmayacak.

 • motor sporları

  Motor sporlarını kapsayan her konu ve içerik

  2 takipçi

 • abone ol

 • moderatörler

  erkansivas35

 • bölümde motor sporlarıyla alakalı bilgilendirici, eğlenceli, etkinliklerden haberdar edici her türlü içerikler paylaşmak amaçlanıyor.


  bölümün öyle sıkı kuralları yok tek isteğimiz sevgi ve saygı çerçevesinde küfür kötü söz ve aşağılayıcı konuşmalar olmadan bölümden yararlanmak.


  not: bölüm kurallarına aykırı davranan ve içerik paylaşan kişilerin içerikleri silinecektir.